Pôvabná nevesta so závojom a ženíchom pred oltárom v krásne zdobenom katolíckom kostole. V laviciach VIP hostia na čele s mužom, ktorý Ewu pre showbiznis objavil, Leškom Wronkom... Ewa sa však nevydávala. Bola pozvaná na svadbu svojho kolegu z kapely. "Gratulácia! Nič než lásku," napísala Ewa k fotke. A kto sa teda uplynulý víkend Ewe v kapele nakoniec oženil? Bol to klávesák a kapelník Ján Steinsdorfer.

Ewa sama pritom s jedným členom kapely chodí už viac ako rok. Jej partner Martin Chobot hrá na gitare a koncerty spolu fanúšikom spestrujú občas dosť vyzývavou choreografiou.

Hoci Ewa Farna dúfa, že práve s Martinom vydrží až do smrti, na svadbu zatiaľ nepomýšľa. Jasno má však v tom, že deti chce stihnúť najneskôr do tridsiatky. Zatiaľ si zaobstarali aspoň spoločného psa.

Až si založí rodinu, chce sa rozhodne odsťahovať z ruchu veľkomesta. "Mesto je super, keď máte dvadsaťjeden a je veľa práce, ale v jednom mám jasno: dieťa najneskôr do tridsiatky a aby ma budili skôr kravy za oknom ako električky," nechala sa počuť v rozhovore pre magazín Dnes Farna.