Vyčerpaná Ewa Farna sa rozhodla ukončiť štúdium na vysokej škole, aby na seba mala viac času. Nerada hovorí o tom, aká je šťastná, aby to náhodou nezakríkla. Čo ešte prezradila?

Speváčka pre svoj nový album napísala deväť textov v poľštine a teraz rieši problém s prekladom do češtiny. "Vždy som písala v češtine, ale na novú platňu som si napísala deväť textov v poľštine, ktoré sa už rok snažíme dôveryhodne preložiť. Nejako sa mi to prehodilo, ako som strávila rok v škole v Poľsku a lepšie sa mi píše poľsky," povedala pre magazín Story.

Čo prezradila o novej piesni Leporelo? "Spievam o tom, čo sama prežívam. Fotím, natáčam, robím rozhovory a vždy sa tam mihne môj chlapec, na ktorého nemám čas. Niekto nás rozdelí a ja musím ísť pracovať," hovorí Farna.

Jej ex Marcus Tran ju podviedol a vymenil za Martinu Gavriely. Psychickybola na dne, nemohla spievať a trvalo niekoľko týždňov, kým sa trochu spamätala. Po čase mu odpustila a dnes s ním opäť spolupracuje. Dokonca sa občas stretne aj so svojou bývalou sokyňou!

"Prídem k Marcusovi tvoriť muziku, a pretože má štúdio doma, kde s Martinou býva, občas sa vidíme. Tam napokon vznikla aj pesnička Leporelo, ku ktorej som nakrútila klip. Dokázala som mu odpustiť, pretože je to za nami. Ublížil mi, ale každý sme už niekde inde a nemá zmysel, aby som v sebe pestovala zlobu alebo urazenosť. Navyše je to skvelý muzikant a hudobne si stále rozumieme, kvôli egu tak predsa nezahodím možnosť efektívnej spolupráce," vysvetlila speváčka.

Ewa už nemusí smútiť. Vďaka rozchodu stretlagitaristuMartinaChobota,s ktorým tvoríšťastnýpár.

Ewa Farna plánuje rodinu so svojou láskou,
Ewa Farna plánuje rodinu so svojou láskou,
Zdroj: Ahaonline.cz

Ewa Farna s priateľom Martinom Chobotom.
Ewa Farna s priateľom Martinom Chobotom.
Zdroj: Ahaonline.cz