Nažhavte ho

V rámci predohry partnera skúste vydráždiť tým, že mu budete prechádzať po vnútornej časti jeho stehien. To ho vystrelí doslova až do výšin. Muži majú takéto dráždenie veľmi radi. Ako píše Žena.sk, najprv ho len hladkajte a masírujte, je už na vás a na ňom, či má radšej nežnejšie alebo drsnejšie zaobchádzanie. Hlavne pri tých stehnách vydržte aspoň päť minút. Prechádzajte z vonkajšej časti až úplne dole dovnútra a neskôr vymeňte ruky za pery. Alebo pery pridajte. Môžete ho bozkávať okolo a masírovať dokopy.

Zdroj: Shutterstock

A čo ďalej? Jednou rukou to síce zvládnete, ale keď pridáte druhú, zážitok to rozhodne umocní.

Horúci trik

Chyťte jeho prirodzenie do rúk a pomaly sa s ním hrajte. Druhou rukou prejdite na semenníky, jemne ich masírujte. Pozor naozaj na silu, akú budete používať, nie je predsa cieľom mu nejako ublížiť. Pokojne môžete použiť aj lubrikant. Práve lubrikačný gél zaručí, že to bude ešte príjemnejšie.

Zdroj: SHUTTERSTOCK

Keď už máte celé jeho mužstvo v rukách, dajte si ho do úst. Ak je tam lubrikant, použite taký, ktorý vám bude chutiť. Mnohí muži milujú, keď si dáte do úst aj ich semenníky. Je už na vás, či vám tento úkon neprináša problémy, každopádne, vášho partnera tým privediete do raja. Mnohí muži hovoria pri taktom „hraní" až o extáze.