Keď som predstavila priateľa svojej mame, aj som bola rada, že si tak dobre porozumeli. Neprišlo mi to zvláštne...

Mame som ho predstavila po 5 mesiacoch randenia. Chcela som si byť istá, že to spolu myslíme vážne. Navyše som od neho o 4 roky staršia. Bála som sa, že to bude trápne, že sa to mojej mame nebude páčiť. Jakub  mi však vždy vravieval, že má rád, keď je jeho priateľka staršia. Vraj mu to vôbec neprekáža. Upokojilo ma to, prišlo mi to roztomilé.

Tak som ho predstavila mame a nevlastnému otcovi. Hneď si padli do oka, skvele sa porozprávali. Aj náš vzťah sa krásne vyvíjal, ale jedného dňa som počula telefonický rozhovor, ktorý som počuť nemala... Jakub telefonoval s mojou mamou. Výborne sa bavili, Jakub rozprával vtipy a moja mama sa nahlas smiala. Počula som jej hlas a poznám ju dosť dobre, aby som odhadla, že s ním flirtovala. Keď sa konečne rozlúčili, vošla som do izby a spýtala sa Jakuba, čo to malo znamenať. Mlčal.

Zamiloval sa do jej mamy...
Zdroj: Shutterstock

Išla som domov, vedela som, že mama bude sama. Rovno som sa jej spýtala, čo je medzi nimi. Mama ticho odvetila, že sama nevie, ale keď sa rozpráva s mojím Jakubom, opäť sa cíti mladá. Medzitým niekto zvonil, bol to môj priateľ. Uhádol, kam som išla. Vzdychol si a povedal, že jemu sa páčia najmä ženy po 50-ke a moja mama je jednoducho nádherná... A hoci ma má rád a chce žiť so mnou, zamiloval sa aj do mojej mamy... Bez slova som odišla, nechala som ich tam. Rozišla som sa s ním a s mamou som sa odvtedy vôbec nestretla.

Janka