Nebudem tu písať meno kapely ani ich frontmana, lebo ani tak by mi nikto neveril. Spevák je pre verejnosť šťastne ženatý a veľmi slávny. Bolo leto, prázdniny, a ja som bola v novej práci iba mesiac. Nemala som dovolenku ani peniaze a túžila som ísť do Prahy na koncert svojho idola.

Nakoniec som dala výpoveď, pretože sme sa so šéfom neznášali a práca mi nesedela. A vtom mi jedna kamarátka z Prahy napísala, že spomínala známej, ako veľmi chcem ísť na koncert, či nemá voľné lístky. A ona jej povedala, že môžem byť dobrovoľníčkou v organizačnom tíme a popri tom si pozrieť koncert.

To bol splnený sen! Hádam naozaj platí, že keď niečo človek chce, tak sa celý vesmír spojí a zariadi to. A tak som sa ocitla v štábe, ktorý pripravoval koncert. A nejaká náhoda či vesmír chceli, že som sa dostala až do šatní, kde bude kapela a spevák oddychovať.

Vedela som po anglicky, preto som mala byť akousi spojkou, ktorá dá vedieť kompetentným, či niečo spevák nepotrebuje. Mojou úlohou teda bolo skontrolovať podľa zoznamu, ktorý som dostala, či má všetko k dispozícii, a pravidelne to dopĺňať, ak by tam niečo chýbalo, prípadne ak bude chcieť niečo navyše, mám dať vedieť...

Keď som tam vstúpila prvýkrát, nohy sa mi podlomili, hádam ho aj uvidím. On mal tiež svojich ľudí a ja som mala komunikovať práve s nimi, takže žiadna veľká šanca, no nádej tu bola. A kým kapela koncertovala, mohla som sa ísť pozrieť aj ja a vychutnať koncert zblízka…

Vtom to prišlo. Kapela dorazila a začal sa frmol. Všetci ich obskakovali a ja som svoj idol zahliadla, ako mu ktosi robil mejkap, a nevedela som sa na neho vynadívať. Nikto ma nepotreboval, ako vo sne som sa presunula pod pódium, kde sa práve začínal koncert. Zhypnotizovaná som ho sledovala, spievala s ním a smiala sa ako pubertiačka.

Potom som šla späť do šatne, nabrala odvahu a spýtala sa jeho ľudí, či môžem dostať autogram. Všetci boli uvoľnení a pustili ma za ním. Keď som prišla, koktavo a hanblivo som ho poprosila o autogram s fotkou a on sa na mňa usmial tým najkrajším úsmevom. Potom chytil moju ruku a jeden podpis so srdiečkom mi dal na predlaktie. Jemne ma pohladkal a ja som skoro odpadla od vzrušenia. Keď som odchádzala, zastavil ma niekto z jeho ľudí a dal mi kontakt, kde ho nájdem. Vraj ma rád uvidí. Fakt sa to deje alebo snívam? Zavolala som si taxík a šla rovno do hotela, kde bol ubytovaný. Netrvalo dlho a všetci dorazili. Keď ma uvidel vo vestibule, zase s tým čarovným úsmevom ku mne pristúpil, chytil ma za ruku a povedal: „Táto ide so mnou!“

Doviedol ma do izby, ponúkol mi víno, spýtal sa ma na meno a polichotil mi, že som nádherné dievča, s ktorým chce stráviť túto chvíľu a osláviť svoj úspešný koncert. Nevedela som, čo povedať. Bola som v siedmom nebi. Jednoducho som sa mu celá oddala a môj zážitok tým dostal nový rozmer. Dodnes na to spomínam. 

Ela

Čo my na to?

Fanúšičky a ich idoly – koľko sme toho počuli, čo všetko sa deje v hotelových izbách po koncertoch? Zdá sa, že Ela toho bola súčasťou a jej zážitok bol dobrý. Nie sme si isté, či sa to vždy skončí tak šťastne. Mladé dievčatá, omámené aurou celebrity, sú schopné urobiť čokoľvek, aby boli v jej blízkosti. A niekedy až tak, že zabudnú na seba, a vtedy to nemusí dopadnúť dobre. 

Máte rovnako zaujímavý príbeh?

Aj vám sa prihodilo niečo, čo vás zaskočilo? Podeľte sa s nami o príbehy s nečakaným koncom na maile [email protected] Za uverejnený príspevok vám pošleme darček.
Píšte na adresu, ktorú nájdete v tiráži a pripojte heslo: Nikdy by mi nenapadlo. Prosíme, zasielajte iba originálne príbehy, inak porušujete autorské práva a vystavujete sa finančnej pokute!