Ayfer v seriáli Láska na prenájom si zahrala krásnu Edinu tetu. V skutočnosti sa volá Evrim Doğan (44) a len nedávno v marci sa vydala za svojho kolegu herca Yenera Özera (38), s ktorým tvorili pár už 5 rokov.

Ayfer sa zviditeľnila práve väčšími vedľajšími postavami v seriáloch.
Zdroj: burcu yetis, TV MARKÍZA

Krásne vyznanie

A jej vyvolený, dnes už manžel, na Instagrame k svadobnej fotke napísal jedno z najkrajších vyznaní lásky: "Odo dňa, keď som ťa stretol, som si uvedomil, aký osamelý bol môj život. ... Stala si sa mojou nádejou, stala si sa mojím svetlom, stala si sa ohňom mojej chladnej duše. Nedá sa slovami povedať, ako veľmi ťa milujem, ale keď sa mi pozrieš do očí, vždy hovoria, ako veľmi ťa milujem. Láska môjho života, tlkot môjho srdca, každý, kto to číta, buď mi svedkom, že ti nikdy neublížim...." Držíme im teda palce.

Svadobný obrad sa konal na matrike v istanbulskej štvrti Sarıyer za prítomnosti niekoľkých priateľov a rodiny. Herečka zvolila namiesto honosných svadobných šiat biely nohavicový kostým.
Zdroj: instagram @yener__ozer
Evrim Doğan oznámila radostné správy na svojom účte na Instagrame fotografickým príspevkom s poznámkou „Môj oficiálny manžel“. Za manžela si populárna herečka vzala svojho o šesť rokov mladšieho kolegu herca Yenera Özera (38).
Zdroj: instagram @yener__ozer

Ale okrem úradného obradu mala herečka aj akúsi párty s priateľmi. Tam už mala nádherné biele šaty, pozrite si ich v galérii!