Raz večer, keď bol Peter na služobnej ceste, prišla domov Diana pripitá, strapatá a s roztrhanými pančuchami. Uložila sa na gauč, ja som osprchovala deti a uložila ich spať. Bol to pre mňa šok, vždy bola tip-top upravená, navoňaná exkluzívnou vôňou, ktorá po nej v byte ostávala aj hodiny po tom, čo odišla. Teraz som z nej cítila korenistú pánsku voňavku. Bolo mi jasné, že na spestrenie nudy si našla milenca. Ráno mi zavolala s tým, že mám pred Petrom držať ústa. Odsekla som jej, že neviem o čom hovorí a ona mi zakontrovala, že potom je všetko v poriadku.

Diana prišla domov opitá, razila z nej mužská voňavka.
Zdroj: shutterstock

Navonok pôsobili Diana a Peter ako dokonalý pár. Cítila som však, že sa od seba už dávno vzdialili, len udržiavali vidinu dokonalej rodinky. Ja a Diana… Vekovo blízke, ale pritom také odlišné, až mi to bolo smiešne. Moje gaštanové vlasy nevedeli, čo je to farba a môj mejkap boli pehy na nose, riasenka a pekná pleť po mame. Po otcovi som zdedila štíhlu postavu a lásku k pohybu. Pri pohľade do zrkadla som určite nebola krásavica. Aj mama mi vravela, že som pekná až na druhý pohľad a nevyužívam svoj potenciál. Ja som však bola spokojná, napĺňali ma iné veci.

Raz mi Diana zavolala s tým, že sa chystá s kamoškami na nákupný výlet do Milána, či by som mohla zostať aj na noc, pretože Peter má večernú akciu s klientmi. Samozrejme, že som súhlasila a tešila som sa na večer s deťmi. Po maratóne schovávačiek, pexesa a čítania rozprávok konečne spokojne odfukovali vo svojich postieľkach a ja som si v kúpeľni umývala zuby. Strhla som sa, keď sa zrazu otvorili dvere a stál v nich Peter.

Dianu čakala dámska jazda s kamarátkami, ja som strážila deti.
Zdroj: shutterstock

Nikdy som ho nevnímala ako objekt túžby, bol úplne mimo moju ligu. Vekom aj svojím svetom. Hoci uznávam, že na ženy musel pôsobiť charizmaticky a sexi, čo sa dá pripísať aj jeho úspešnej kariére. Lenže teraz tu stál, prepaľoval ma pohľadom a medzi nami prebehol taký sexuálny výboj, že sa mi zakrútila hlava. Vôbec som to nečakala. Pritlačil sa na mňa zozadu, šepkal mi, že som krásna a na zadku som cítila jeho erekciu. Moje lono zaplavilo vzrušenie, stiahol mi pyžamové nohavice a vysadil ma na kúpeľňovú skrinku.

Zamilovala som sa do otca detí, ktoré som opatrovala.
Zdroj: shutterstock