Petra má problém: Aký bude v zlých časoch ku mne?

S manželom sme spolu niekoľko rokov, je podnikateľ a pracovne vyťažený človek. Vždy som sa snažila vytvoriť mu na to zázemie a on zase mne a deťom. Náš život je síce stále bez väčších problémov, ale stále viac ma trápi jeho arogantné správanie voči iným ľuďom, vrátane žien. Vysvetľoval mi to tak, že v biznise nemôže ukázať slabosť, a že ho predsa poznám, ale ja sa obávam toho, ako by sa zachoval, keby sme si prestávali rozumieť. V dobrých časoch je to dobré, ale aké by to bolo v časoch zlých? Stále nad tým rozmýšľam, dá sa s tým niečo urobiť?

Veštkyňa odpovedá: Aj vás môže považovať za svoj majetok

Je len veľmi málo pravdepodobné, že svojho manžela zmeníte. Dokonca je možné, že keby ste sa príliš starali do jeho správania na verejnosti, že sa to vyhrotí aj medzi vami. Neznamená to však, že nemôžete robiť nič. Každý človek toho druhého určitým spôsobom ovplyvňuje, aj vy svojho manžela môžete kultivovať. Sú aj menej nápadné prostriedky, ktorými môžete presadiť to, čo chcete alebo aspoň zmierniť to, čo nechcete. Je len otázka čo a nakoľko dokáže prijať. Ak ide o panovačného človeka s tvrdou povahou, môže vás považovať skôr za svoj majetok ako za rovnocenného partnera a ponúkne vám len tú bezpečnú zlatú klietku, ktorú máte. Ak je schopný vnímať aj iný názor ako svoj, môže sa vám podariť drobnými krôčikmi viac než si teraz myslíte.

Aj vy máte problém? Napíšte nám

Ak chcete, aby vám veštkyňa odpovedala, pretože sa trápite vo vzťahu, práci alebo s chorobou, napíšte nám svoj problém na email [email protected] a nezabudnite pripísať heslo: Astroporadňa!