Partner túži v posteli po niečom, čo ma totálne vyvádza z miery. Rozosmiala som sa, nedokázala som vhodne zareagovať.

Manžel mi prezradil, že by sa mu páčilo, keby som mu počas milovania dala po zadku. Je to pre mňa také smiešne! Vzali sme sa len pred dvoma rokmi a sme spolu šťastní. Na začiatku bol náš sex "normálny", ja som bola spokojná. Priznávam, v minulosti som mala šikovnejšieho milenca, ale aj s manželom mi to klape, nesťažujem sa. V posteli sa skvele dopĺňame.

Jeho sexuálna požiadavka ma vyviedla z miery.
Zdroj: Shutterstock

 

Aspoň doteraz som si to myslela. Pred pár dňami ma poprosil, aby som mu počas sexu štípala bradavky. To mi ešte neprišlo čudné, urobila som, čo chcel. Asi sa mu tieto čudné žiadosti zapáčili, pretože prišiel s ešte zvláštnejším nápadom.

Žiadal ma, aby som vzala opasok a dala mu ním po zadku. Na to som už odvahu nenabrala, považujem to za niečo nechutné. Nezvyknem ubližovať ani zvieratám, manželovi tobôž nie.  Celé je to smiešne - alebo skôr choré?

Zita

Jeho sexuálna požiadavka ma vyviedla z miery.
Zdroj: Shutterstock

Sexuológ radí:

Nie je to choré. Pravda je skrátka taká, že vášho manžela vzrušujú trochu iné veci ako vás. Sex má prinášať vzájomnú radosť a spokojnosť. Ak to funguje a partneri robia to, čo obom vyhovuje, je to v poriadku. Ak s niečím nesúhlasíte, netlačte na pílu, nenúťte sa do niečoho, čo nechcete.

Nájdite spoločnú reč aj v posteli, úprimne sa porozprávajte a povedzte si, kde sú vaše hranice a kam ste ochotní zájsť. Partner by to mal rešpektovať. Nebojte sa otvoreného dialógu, rozhodne sa nepretvarujte. Narobí to vo vzťahu ešte väčšie dusno, a to určite nechcete.

Jeho sexuálna požiadavka ma vyviedla z miery.
Zdroj: Shutterstock