Neviem, čo mám robiť. Minulý týždeň sme s manželom odišli na dva dni k jeho rodičom, ale nečakane sa mu ozvali z práce, tak sme sa museli vrátiť skôr. Naša 16-ročná dcéra zostala doma, pretože sa učila do školy. Zabudli sme ju upozorniť, že sa vraciame domov o deň skôr a aj sme to oľutovali...

Nepočula nás prísť a z jej izby bolo počuť zvuky, aké by asi nechcela počuť žiadna matka. Áno, už nemá 12 rokov, ale predsa! Netušili sme, že má priateľa, nikdy sa nám nepochválila. Nechcela som ju dostať do ešte trápnejšej situácie, tak som so zvýšeným hlasom zavolala: "Ahoj, Majka, sme doma!"

Okamžite stíchli, ale nemali kam utiecť. Keď sa z izby ani po desiatich minútach neozvala žiadna odpoveď, s mužom sme sa rozhodli zaklopať a otvoriť dvere. Naozaj sme nečakali, že našu mladučkú dcéru uvidíme v náručí nášho 45-ročného suseda. A navyše ŽENATÉHO! Preboha, veď ten chlap je o tri roky starší než môj manžel! Čo sa to s našou poslušnou dcérou porobilo?

Dcéru prichytili v posteli s...
Zdroj: Shutterstock

Vyhodil ho z domu

Samozrejme, odmietla sa s nami o tom baviť. Manžel vyhodil suseda z domu a ja som sa snažila nájsť s Kristínou reč. Nepodarilo sa mi to. S jej najlepšou kamarátkou mám pekný vzťah, tak som to skúsila u nej. Prezradila mi, že tí dvaja to spolu ťahajú už niekoľko mesiacov a dokonca premýšľajú o tom, že sa vezmú!

Sused sa vraj chce rozviesť a moja dcéra sa už nevie dočkať, kedy sa stane macochou jeho 14-ročného syna! Keď sa to dozvedel môj muž, bol taký rozzúrený, že som ho musela zadržať, aby sa nerozbehol za susedom a neublížil mu. Sme zúfalí a nevieme, ako to riešiť.

Dcéru prichytili v posteli s...
Zdroj: Shutterstock

Každý večer plačem

Dcéra s nami nekomunikuje, zbalila si veci a presťahovala sa k spolužiačke, o ktorej dokopy nič neviem. Suseda občas vidíme, ako trávi čas s rodinou a tvári sa ako zodpovedný a milujúci manžel.

Dcéru v blízkosti jeho domu nevídame, ale manžel ho niekoľkokrát pristihol večer niekam odchádzať... Náš krásny život sa zo dňa na deň radikálne zmenil a ja každý večer plačem. Dcéra je naivná a zamilovaná. Neviem, čo mám robiť, ale tuším, že sa to skončí veľmi zle...

Katka

Dcéru prichytili v posteli s...
Zdroj: Shutterstock