S manželom sme si naplánovali, že sa budeme milovať v pondelok, stredu a v piatok. Ako to dopadlo?

Napriek tomu, že sme spolu od strednej školy, obaja máme 42 rokov a vychovávame 2 deti, náš sexuálny život nie je až taký zlý. Samozrejme, už to nie je také ako na začiatku, keď sme sa jeden druhého nevedeli nabažiť. Náš sex je skôr príjemný, než vášnivý. A čo sa týka frekvencie, sme radi, ak sa nám podarí byť spolu raz týždenne, najčastejšie raz mesačne.

Keďže sme obaja túžili po častejšom milovaní, Milan prišiel s nezvyčajným nápadom. Čo keby sme si každý týždeň urobili tri "intímne dni"? On rád všetko plánuje a ja s touto jeho vlastnosťou často bojujem. Veď sex by mal byť spontánny a vášnivý, nie? Nakoniec som s tým súhlasila, pretože vďaka tomuto plánu sme z milovania urobili prioritnú vec, ktorá nás mala nasledujúce týždne viac spojiť.

Milovali sme sa 3-krát týždenne. Ako to dopadlo?
Zdroj: Shutterstock

Prvý týždeň

Dohodli sme sa, že sa budeme milovať každý pondelok, stredu a v piatok. Zapísala som si termíny do mobilu. Aj som sa zasmiala, keď som si kontrolovala každodenné povinnosti a svietil medzi nimi aj "sex". Celý deň som myslela na večer, dokonca som Milanovi poslala aj sexi selfie (a to veru nerobievam). Večer som už bola naladená a bolo to veľmi príjemné. Stredajšie milovanie nám nevyšlo, pretože nám ochorel mladší syn. Ale v piatok sme si na seba našli čas. Plánovaný sex napokon ani nebol taký zlý. Aspoň som sa konečne stihla pripraviť - napríklad som si oholila nohy... :)

Milovali sme sa 3-krát týždenne. Ako to dopadlo?
Zdroj: Shutterstock

Druhý tyždeň

Tento týždeň sa nám podarilo presne dodržať trojdňový plán. Ale na dlhú predohru alebo maznanie nebol veľmi čas. Obaja sme v sebe mali taký ten čudný pocit, že "poďme, urobme to, nech to máme za sebou". Ale ak si sex nenaplánujeme, tento týždeň by medzi nami určite k ničomu nedošlo. Takto sme sa od seba aspoň nevzdialili.

Milovali sme sa 3-krát týždenne. Ako to dopadlo?
Zdroj: Shutterstock

Tretí týždeň

Väčšinou nevieme, čo s načatým večerom, a tak klasicky zaspíme pred zapnutým televízorom. Tentoraz sme na nejaké seriály nemali čas, dokonca sme sa milovali aj vo štvrtok, keď sme nemali naplánovaný žiadny sex! Priznávam, páčilo sa mi to, najmä Milanov šťastný výraz: "No vidíš, ja som ti to hovoril!" V piatok sme na seba vôbec nemali chuť, ale vďaka štvrtkovému večeru sme plán splnili. Bolo to fajn, ale aj tak sa mi v hlave začala ozývať dotieravá otázka: Ak to bude takto pokračovať, budeme sa milovať len z povinnosti?

Milovali sme sa 3-krát týždenne. Ako to dopadlo?
Zdroj: Shutterstock

Štvrtý týždeň

Pravidelný sex som si vychutnávala, ale bála som sa, že z nášho sexuálneho života zmizne akákoľvek spontánnosť. Milan mi čítal myšlienky, lebo ma v nedeľu prekvapil veľkou kyticou a večer sme skončili v objatí na pohovke... Bolo to skvelé, konečne sme sa nemilovali len vtedy, keď sme to mali zapísané v diári.

To bol ten moment, kedy sme sa dohodli, že si už sex nikdy nebudeme plánovať. Cez týždeň si na to takmer nikdy nenájdeme čas, ale cez víkend už po sebe obaja veľmi túžime. Ani mi neprekáža, že nemáme častý sex. Podľa mňa nezáleží na kvantite, ale na kvalite. Ale Milanovi dávam za pravdu, jeho nápad naozaj pomohol posunúť sex na jednu z popredných priečok v našom partnerskom živote. Takže náš experiment stál za to.

Milovali sme sa 3-krát týždenne. Ako to dopadlo?
Zdroj: Shutterstock