Nevery sa dopúšťajú obe pohlavia a ženy vraj dokážu lepšie klamať. Naozaj? Tieto príbehy vás presvedčia o opaku!

1. V hlavnej úlohe kabát

Keď sa neverník chcel stretnúť so svojou milenkou, manželke tvrdil, že ide do krčmy. Kúpil si dva rovnaké kabáty. Jeden si obliekol a druhý prepašoval ku kamarátovi, nočnému strážnikovi, ktorý vo svojej "kancelárii" fajčil jednu od druhej. Keď sa záletník vracal od milenky, zastavil sa u kamaráta, obliekol si smradľavý kabát a ten druhý ukryl pri dome. Robil to tak dovtedy, kým sa všetko prevalilo.

2. Manželke strkal do čaju prášky

Tento výtržník bol opatrnejší. Aby mohol vyraziť za milenkou, večer dával manželke do čaju prášky na spanie. Počkal, kým zaspí a na dve hodiny sa šiel zabávať k susedke.

Láska
Láska
Zdroj: iStock

3. Falošná zlomenina

Ženatý milovník mal brata, ktorý žil sám. Casanova ho požiadal, aby zavolal jeho manželke. Dôvod? Švagor vraj spadol a asi má zlomenú nohu. Nutne teda potrebuje brata, aby ho odviezol do nemocnice. Údajná hospitalizácia trvala dva týždne, počas ktorých si záletník naplno užíval.

Všetko sa prezradilo, keď do nemocnice bez ohlásenia prišla manželka a po chudákovi zranenom švagrovi pátrala, ale nenašla ho...

4. Zaplatil žene hodiny jogy

Ďalší neverník bol aspoň veľkorysý. Manželke zaplatil drahé hodiny jogy spojené s hodinou meditácie. Kým pani poctivo cvičila a rozjímala, jej partner prežíval vášnivé chvíľky v náručí jej sesternice.

Láska
Láska
Zdroj: iStock

5. Zadĺžil sa

Hlúpu výhovorku s nepríjemnými následkami si kvôli romániku našiel aj piaty rytier. Doma predstieral, že chodí do dvoch zamestnaní - do toho druhého, pochopiteľne, neskoro večer. Aby z večerných zmien mohol "akože nosiť výplatu", požičal si väčšiu sumu v banke. Celý podvod sa prevalil po tom, čo prišiel o svoju jedinú skutočnú prácu a nemal z čoho platiť dlhy.