Ak poznáte herca Jasona Stathama, verte, že bol jeho mladšou kópiou. Keď sme spolu preberali agendu, zistila som, že má nielen šarm, ale aj v hlave. Prižmúrené oči ma skenovali bez toho, aby mi čo i len gestom naznačil, že ma vníma ako atraktívnu ženu. No ja som ten sexepíl cítila z jeho oceľovosivého pohľadu, zomknutých pier i vône jeho pokožky. Vyostrili sa mi zmysly a o svojej pracovnej náplni som rapotala s takým sebavedomím, že som prekvapila samu seba. Zapôsobila som, cítila som to.

Novému šéfovi som sa chcela zapáčiť.
Zdroj: shutterstock

Zatiaľčo pre Erika som bola tým najväčším pokladom, pre Borisa som sa stala zaujímavou korisťou. Keď sme získali vplyvného klienta, šli sme to osláviť. Roztopašná chuť bubliniek v ústach, Borisova ruka pod stolom na mojom stehne. Vzduch medzi nami vibroval sexuálnym napätím. Keď sa okolo polnoci zatváralo, odprevadil ma na taxík. Vtedy padla prvá pusa aj žiadostivé objatie. Cítila som ho napriek vrstvám oblečenia. Chcela som, aby sa to stalo. Celú ma to pohltilo a Erika som úplne vytesnila z mysle. Akoby vôbec neexistoval. Odviezli sme sa do Borisovho bytu.

Náš vzťah prerástol do zničujúcej vášne.
Zdroj: shutterstock

Ešte dnes mám pred očami tú scénu. Kľačím nahá na kožušinovom koberci, v kozube praská oheň. On sedí na sedačke oproti mne, s rozopnutými nohavicami a ja plním jeho priania. Je vizuálny typ, do varu ho dostáva pomalé vyzliekanie a moje nahé telo, očami sleduje každý jeho kúsok. Hovorí o svojich túžbach a ja ho na slovo poslúcham. Nehanbím sa. Chcem uspokojiť seba aj jeho, to jediné je teraz dôležité. Nakoniec sa milujeme, divo, žiadostivo. V živote som nezažila taký prudký nával orgazmu a to som si myslela, že sme s Erikom nádherne zohratí.