Ráno sa zobudíte a ste úplne zmätené! Aj napriek tomu, že si na deň na neho ani len nespomeniete v noci sa vám opäť snívalo o vašom bývalom partnerovi. Cítite sa divne, pretože vedľa vás leží muž s ktorým ste šťastné. Čo vlastne tie sny o našich ex znamenajú?

Nevinné snenie? Neveru si predstavuje alebo o nej sníva mnoho zadaných ľudí.
Nevinné snenie? Neveru si predstavuje alebo o nej sníva mnoho zadaných ľudí.
Zdroj: Shutterstock.com

1.   Podvádzate vášho partnera so svojim ex  

Aj keď to znie čudne snívanie o aférke so svojim ex, patrí k úplne bežným snom. Až 72% ľudí z opýtaných sa priznalo, že podobný sen zažili.
Takýto sen podľa odborníkov zvyčajne znamená, že v sebe pociťujete neistotu, ktorú potrebujete vyriešiť. Môže to súvisieť aj so strachom, že vás niekto opustí alebo si nevážite samú seba.  V niektorých prípadoch takéto sny môžu znamenať aj to, že máte podvedomý strach z toho, že do vášho vzťahu príde tretia osoba.

2.   Váš ex sa s vami opäť rozišiel

Snívanie o rozchode s vašim ex má pozitívny vplyv na vašu myseľ. Aj keď sa ráno môžete zobudiť s nepríjemným pocitom v skutočnosti to znamená, že sa vaša myseľ vyrovnáva s rozchodom a ste bližšie k tomu, aby ste sa od vášho ex úplne odpútali.
Tiež to môže znamenať veľký krok vpred vo vašom živote. Možno si kúpite dom, zmeníte prácu. Čaká na váš začiatok niečoho nového.

Ilustračná foto
Ilustračná foto
Zdroj: Shutterstock.com

3.  Čakáte dieťa

Snívanie o tom, že ste tehotná nemusí byť znak reálneho tehotenstva, ale ukazuje vám, že ste inšpirovaná tvoriť nové veci. Ak máte v hlave nejaký projekt, tak práve teraz je tá správna chvíľa pustiť sa do toho naplno. Nechajte, vaše podvedomie nech vás navedie.

4.  Hádka s vašim ex

Ak sa vám sníva o hádke s vašim ex partnerom zvyčajne to znamená, že v sebe máte veľa nevyventilovaných emócií. Skrývaním negatívnych emócii nedosiahnete nič. Skúste sa radšej nad sebou zamyslieť a dostať všetku zlú energiu z vášho vnútra preč.

Hádka v snoch predstavuje potláčané emócie
Hádka v snoch predstavuje potláčané emócie
Zdroj: Shutterstock

5.   Sex s vašim ex

Snívanie o sexe s vašim bývalým môže súvisieť s tým, že máte sexuálne túžby, ktoré ste s vašim súčasným partnerom neskúsili ale s vašim bývalým áno. Nebojte sa, prehovoriť o vašich túžbach aj s vašim súčasným partnerom.