Od začiatku mi bolo jasné, že môj priateľ má veľký sexuálny apetít. Prezradili mi to jeho kamaráti ešte predtým, ako sme spolu začali chodiť. Priznávam, na začiatku som mala obavy. Nedávno som však zistila ešte niečo, čo ma totálne vyviedlo z miery. Obaja máme viac ako 40 a myslím si, že nám to v posteli perfektne klape. Teda, doteraz som si to myslela...

V nohaviciach môjho priateľa som našla niečo zvláštne...
Zdroj: Shutterstock

Nedávno som prala bielizeň a skontrolovala som mu vrecká na nohaviciach. Našla som v ňom zvláštnu krabičku s liekmi. Podľa balenia som si rýchlo vyhľadala informácie na internete. A bola som šokovaná. Prečo si môj priateľ dáva lieky na zvýšenie potencie? Prečo si potrebuje vylepšiť erekciu? Prvá myšlienka bola, že ma podvádza. Ale veď on nikdy nepotreboval takúto pomoc, my dvaja sme v posteli problém nemali. Alebo žijem v klamstve?

Keď som sa ho spýtala, čo to má znamenať, povedal mi len toľko: Nemám z toho robiť veľkú drámu, jednoducho to chcel iba vyskúšať. Odvtedy sa s ním necítim dobre, pretože mám pocit, že ku mne nie je úprimný.

Očami sexuológa:

To, že si váš partner vybral lieky na zvýšenie potencie, môže mať viacero príčin. Na vine môže byť napríklad dlhodobý stres, ktorý znížil vášmu partnerovi libido a vyvolal telesné zmeny, na ktoré nie je zvyknutý. Aký máte dôvod, aby ste jeho vysvetleniu nedôverovali? Ak je medzi vami v intímnom živote všetko v poriadku, nemáte dôvod na obavy!

V nohaviciach môjho priateľa som našla niečo zvláštne...
Zdroj: Shutterstock