Je to fakt! Mladí muži čoraz viac uprednostňujú vo vzťahoch zrelé ženy pred dievčatami v ich veku. Čo ich k nim tak ťahá? Zrelé ženy jednoducho získavajú medzi mladými mužmi stále väčšiu obľubu. Hovorí sa, že štyridsiatnička na prvom rande má oveľa väčšiu šancu na sex ako dvadsaťročná slečna.

Najlepšie milenky

Väčšina opýtaných mladíkov sa zverila, že ich najviac láka myšlienka nezáväzného vzťahu. Ženy v tomto veku už totiž netúžia po deťoch alebo zakladaní rodiny, chcú si užívať život a to so všetkým, čo k tom u patrí. Tiež ich sexuálna vyspelosť a skúsenosti z nich robia skvelé milenky, od ktorých sa mláďatá môžu hocičomu priučiť. Sú tiež oveľa otvorenejšie a ochotnejšie k experimentom. Mladým mužom na týchto ženách imponuje aj ich sebavedomé správanie.

Ženy v zrelom veku  získavajú medzi mladými mužmi stále väčšiu obľubu.
Ženy v zrelom veku získavajú medzi mladými mužmi stále väčšiu obľubu.
Zdroj: shutterstock

Mladý zajačik

Vo vzťahu, kde figuruje takýto veľký vekový rozdiel, sa musíte pripraviť na to, že budete narážať na opovržlivé alebo posmešné pohľady ostatných. Občas s tým majú problém práve mladíci, býva im proti srsti, keď sú nazývaní ako zajačik, chrumkavý šalátik a podobným prezývkami.