V živote som mala veľa neúspešných vzťahov. Vždy som bola podvedená a nakoniec som zanevrela na lásku. Zmenilo sa to až keď som spoznala jeho. Bol milý, inteligentný, vtipný a tvrdil mi, že sa v láske tiež sklamal.

Vyliečili sme si vzájomne srdiečka a všetko bolo krásne. Bola som šťastná ako nikdy predtým. Začali sme plánovať svadbu a po svadbe aj bábätko. Presťahovali sme sa z Bratislavy do jeho rodného mesta.

Zhodli sme sa, že na dedine sa bude našim deťom páčiť viac a ja som sa tešila ako na nich budeme prekvapiť. V deň sťahovania som stihla skorší autobus. Tešila som sa, že svojho manžela prekvapím. Ako som odomkla dvere nášho nového domu oblial ma studený pot.

Môj manžel mal na jedálenskom stole neznámu blondínku a úplne nahú. „Čo tu robíš tak skoro?“ vyletel na mňa môj manžel. Strelila som mu silnú facku a odišla som. Nezmohla som sa na nič. Srdce ma bolelo a veľmi. Stihla som prvý autobus do Bratislavy a poslala som mu už iba jeden list.

Žiadosť o rozvod.

Neskôr som sa dozvedela, že blondínka bola jeho prvá láska a aj kvôli nej tak veľmi chcel, aby sme bývali v jeho rodnej dedine.

Mária