Kedy sú muži neverní? Väčšinou sa rozhliadajú okolo seba vtedy, keď sami nevedia, čo presne hľadajú. Lepšie povedané, nepoznajú sami seba alebo sa boja sami sebe priznať, po akej žene skutočne túžia. Na začiatku vzťahu mu to nevadí, ale skôr či neskôr si niečím začne nahradzovať to, čo mu chýba. Napríklad, ak túži po rozhodnej a sebestačnej žene, ale vezme si citlivú ženu, po čase si začne hľadať ženu alebo si nájde milenku, ktorá bude stelesňovať tie aspekty, ktoré u manželky nenašiel.

Podviedol vás? Urobí to znova, keď...
Podviedol vás? Urobí to znova, keď...
Zdroj: Shutterstock.com

Búria sa mu hormóny

Keď sa ukáže, že v mužovi sa búria hormóny, mali by sme v prvom rade myslieť na to, či sa mu doma dostáva to, po čom túži. Často za neveru môže aj neuspokojené libido. Je preto dobré, ak nezabudnete na aktívny milostný život. Hoci sa vám do toho príliš nechce, skúste aspoň kompromis alebo sa zamyslieť nad tým, či budete brať vzťah aj s nástrahami, ktoré z neho plynú. V opačnom prípade počítajte s neverou...

Podviedol vás? Urobí to znova, keď...
Podviedol vás? Urobí to znova, keď...
Zdroj: Shutterstock.com

Urobí to znova!

Opätovná nevera sa vyskytuje vtedy, keď partneri neriešia základný problém, ktorý vo vzťahu nastal. Všetko je  to o vás dvoch, aj preto by ste sa mali viac zamyslieť nad sebou, či partnerovi dávate to, po čom túži a čo ho robí šťastným. Nemusíte sa zakaždým obetovať, ale myslite na to, či ste sa mu dostatočne venovali, či sa na vás v niečom sťažoval alebo vám niečo vyčítal alebo mal na váš spoločný vzťah nejaké poznámky. Mnohé ženy ostávajú pri svojich partneroch dúfajúc v to, že išlo len o jednorazový prípad. Ak svojmu mužovi len zdanlivo odpustíte a nebudete sa zaoberať príčinou nevery, opäť dáte šancu a priechodnosť tomu, aby vás znova podviedol.