Víno

Zdroj: shutterstock

Vinári sú citliví. Často ide o zamyslených ľudí, ktorí pozorne sledujú svoje okolie. Možno sú miestami až príliš logickí, no typická je pre nich hravosť a sklon k detailom. V každom prípade ide o milé osobnosti s očarujúcim, zdvorilým vystupovaním.

NA RANDE: Vinár rád pristupuje k rande s istou vážnosťou a chce toho druhého spoznať do najmenších detailov. Musíte byť pripravená na hlboké otázky, ktoré sa uberajú filozofickým smerom. Môže sa stať, že od obľúbeného filmu či knihy sa dostanete až k diskusii o zmysle života.

Šumivé vína a miešané drinky z nich

šampanské...
Zdroj: Shutterstock

Kto vie vychutnať šampanské a prosecco, je väčšinou aj trochu rezervovanejší. Pri spoznávaní sa tieto osobnosti približujú k svojim náprotivkom veľmi pomaly a opatrne. Len čo sa však ľad prelomí, zo znalca šampanského sa stane neuveriteľne vzrušujúca a hlboká bytosť.

NA RANDE: Milovníci bubliniek majú času a času a nedajú hneď najavo, čo sa im odohráva v hlave. Pozorujú s cieľom lepšie posúdiť druhú osobu. Až potom sa postupne začnú otvárať. Je na druhom, ako interpretuje ich jemné a často len veľmi letmé gestá. Aj keď to pravdepodobne vyžaduje trochu viac pozornosti, nenechajte si ujsť príležitosť užiť si tento okamih naplno!