Niečo sa končí, niečo začína...

Máte šancu, aby ste sa konečne sústredili na to najdôležitejšie: Na seba! Buďte taká šťastná a zdravá, ako sa len dá. Takto si môžete pomôcť ku krajšej a lepšej budúcnosti, či už s partnerom alebo bez neho.

Doprajte si čas pre seba.
Doprajte si čas pre seba.
Zdroj: Shutterstock

Vylepšite si bývanie

Vytvorte zo svojho domova prostredie plné mieru a inšpirácie. Prebudí sa vo vás kreativita, oddych a relax vás znovu nabijú chuťou do života. Uvidíte, že aj také jednoduché veci ako je premiestňovanie nábytku v byte alebo nákup novej posteľnej bielizne, vás naplnia energiou.

Obmeňte šatník!

Popratujte si veci vo vašom šatníku! Vezmite svoje staré, nudné oblečenie a venujte ich sesternici alebo darujte charite. Využite prázdne poličky: zožeňte si niekoľko naozaj vzrušujúcich kúskov! Samozrejme, šaty vás šťastnou neurobia, ale pomôžu vám, aby ste sa znovu cítili nádherná a sebaistá.

Obmeňte šatník
Obmeňte šatník
Zdroj: Shutterstock

Popracujte na svojej postave

Aj vám sa stalo, že miesto rannej rozcvičky ste sa ráno pritúlili k partnerovi? Je načase, aby ste si opäť zvykli na šport a dostali sa do formy! Tréning je veľmi dôležitý z hľadiska telesného aj duševného zdravia. Šport pomáha v zlepšovaní vašej figúry a v posilňovaní pozitívneho vzťahu k vlastnému telu.

Zmeňte jedálniček
Zmeňte jedálniček
Zdroj: Shutterstock

Zmeňte jedálniček

Ak žijete vo zväzku, nevenujete veľa pozornosti zdravému stravovaniu. Vyskúšajte si na mesiac vegánsku stravu a nekonzumujte mliečne výrobky. Aj to vám veľmi pomôže, aby ste sa cítili lepšie. Prekvapí vás, ako sa zlepší vaša nálada aj zdravie.

Dobrá kamarátka je najviac.
Dobrá kamarátka je najviac.
Zdroj: Shutterstock

Niet nad priateľky

Neseďte samy doma pred telkou! Využite tento čas na to, aby ste získali späť starých priateľov alebo sa venujte tým, ktorí stále stoja po vašom boku. Odpútajú vašu pozornosť od rozchodu a pomôžu vám prekonať smútok. Pozvite ich na grilovačku. Pravidelne organizujte večer plný spoločenských hier. Určite tým všetkým pomôžete zabudnúť na každodenný stres!

Priatelia vás privedú na iné myšlienky.
Priatelia vás privedú na iné myšlienky.
Zdroj: Shutterstock

Koníčky vám pomôžu

Partnerské vzťahy ľuďom často berú čas a mnoho vecí sa tým pádom dostáva do úzadia. Ak ste aj vy odsunuli svoje obľúbené záľuby kvôli chlapovi, teraz je ten správny čas, aby ste sa im začali naplno venovať. Vyznačte si v kalendári termín, keď sa znovu pustíte do maľovania, pôjdete na tanečný tréning alebo si nájdite nové hobby. Presvedčt