Musela som sa naučiť „sexovať“. Doslova. Keď som sa zoznámila s priateľom, s ktorým som dodnes, mala som nejaké sexuálne skúsenosti, ale nestáli za veľa. Teda myslela som si, že stoja, ale až pri súčasnom partnerovi som si uvedomila, že boli mizerné.

Sex s ním bolel

Nechcela som si to priznať, ale s predposledným mužom ma samotný pohlavný styk bolel. Neviem, čo a ako to robil, ale evidentne zle. Najprv som to trpela, potom som si vravela, že určite nie som jediná, ktorú to trošku bolí. Hanbila som sa povedať mu to, ale aj hovoriť o tom s inými. Tak som sa začala vyhýbať sexu. Dokonca som si začala namýšľať, že som frigidná, že niečo je nedobré so mnou.

Vyriešil to Samo

Až som stretla Sama. Bolo neuveriteľné, ako prirodzene nám to šlo od začiatku. Krásne mi voňal a až elektrizujúco priťahoval. Zrazu ma nič nebolelo, ale dosiahnuť orgazmus som nevedela. No tiež som o tom dlho nehovorila, ale raz som to Samuelovi povedala a on, vraj, prečo som mu to nepovedala skôr? Spolu to vraj dokážeme a fakt sme to dokázali.

Učila som sa poznať svoje telo

Naučil ma vnímať vlastné telo, rozprávať sa o tom, čo sa mi páči, dokonca ma naučil onanovať, ja som to nikdy pre ním nerobila. A čuduj sa svete postupne som dospela do bodu, že si sex konečne užívam. Asi je pravda, že s partnerom si musíte sadnúť aj fyzicky, nielen psychicky. To pri Samuelovi platí na sto percent, preto verím, že nám to vydrží na celý život.