V každom vzťahu sú lepšie a horšie dni. Niekedy sa vznášame na siedmom obláčiku a niekedy by sme si najradšej zbalili kufre a brali nohy na plecia. Vzťahové výskumy dokonca ukazujú, že každý vzťah si prejde postupne 9. fázami, z ktorých niektoré sú naplňujúce a niektoré naopak poriadnou výzvou ako to ustáť. Pri niektorých by ste sa nemali ostýchať vyhľadať kľudne aj vzťahového poradcu. Niektoré ale poľahky vyriešite aj doma v posteli v náruči vášho drahého. Ktoré to sú?

1. Netrávite spolu dostatok času

V každodennom zhone sa častokrát stane, že si nenájdeme jeden pre druhého dostatok času. Prípadne sme po práci také unavené, že sa nám už nechce sa vyobliekať a ešte niekam utekať na večeru. Aby sa intimita a spolupatričnosť z vášho vzťahu úplne nestratila, mali by ste si rande spraviť aspoň doma. Nič neplánujte. A uvidíte, možno taký romantický večer pri sviečkach, vínku a dobrom filme povedie k niečomu ešte zaujímavejšiemu.

Romantika áno, len to neprehnať.
Zdroj: shutterstock

2. Nemáte chuť na SEX

Nie ste v tom sami. S týmto problémom sa časom potýka mnoho dlhoročných partnerstiev. Ale skôr ako dôjde k tomu, že nebudete mať žiaden sex, skúste byť aktívnejšia. Častokrát je tento problém totiž otázkou iniciatívy. Veď to poznáte. S jedlom rastie chuť. A pri milovaní to nie je inak. Preto, keď vy alebo váš partner stráca chuť na nežnosti, skúste seba alebo jeho trocha postrčiť. Dlhšia pusa, nežná masáž - jedno vedie k druhému a ani sa nenazdáte a rozpálení budete obaja.

Muži milujú nečakané veci. Oblečte si na sexi bielizeň, jeho košeľu. Uvidíte tú vášeň.
Zdroj: Shutterstock