Ako si môžete vypočítať svoje Slnečné číslo? Je to veľmi jednoduché. Budete potrebovať súčet čísla mesiaca vášho narodenia s číslom dňa narodenia. Pokračujte dovtedy, kým nedostanete jednociferné číslo.

Príklad: Ák ste sa narodili 29.12., sčítajte 2 + 9 + 1 + 2 = 14 = 1 + 4 = 5. Vaším Slnečným číslom je 5.

Číslo 1

Ste vášniví a zmyselní, občas príliš majetnícki. Ak niekoho naozaj milujete, uvidí to na vás každý. Niekedy neodhadnete správnu mieru a snažíte sa svojho partnera ovládať. Ale ak vás vaša láska potrebuje, urobíte pre ňu prvé aj posledné, ste ochotní obetovať sa a podriadiť vzťahu všetko ostatné.

Číslo 2

Ste citliví a ľahko sa urážate. Často vyhľadávate ticho a samotu, radi premýšľate niekde, kde vás nikto neruší. Partner je človek, ktorý vás najlepšie chápe a prijíma vás takých, akí naozaj ste. Máte dobre vyvinutý šiesty zmysel a ľahko odhalíte falošných ľudí. Ak vás niekto sklame, ťažko mu odpúšťate a dlho v sebe nosíte krivdu.

Číslo 3

O opačnom pohlaví nemáte najlepšiu mienku a dlho sa vyhýbate aj vzájomnému spolužitiu. Máte radi svoju slobodu a voľnosť. Neradi sa viažete a vzťahy vás, paradoxne, oslabujú. Z nejakého dôvodu neveríte v lásku na celý život a šťastie. Ak sa vám stane niečo krásne, vždy sa na to pozeráte s istým podozrievaním. Na manželstvo ani nepomyslíte. Snažíte sa žiť pre dnešok, príliš si veci neplánovať. Uprednostňujete krátkodobé vzťahy, aby ste ochránili svoje srdce pred sklamaním.

Číslo 4

Nezotrvávate vo vzťahu, v ktorom nevidíte budúcnosť. Neveríte mužom, ktorí vám sľubujú, že sa kvôli vám zmenia. V láske ste realisti a presne viete, čo očakávate. Je preto len málo ľudí, pre ktorých ste ochotní niečo obetovať.

Číslo 5

Ste veľmi vášniví a milujete svojho partnera. Ten vám znesie aj modré z neba a zahŕňa vás pozornosťou. Ak povolí a prestane vám intenzívne prejavovať lásku, rýchlo sa začnete nudiť a zo vzťahu podvedome vycúvate.

Číslo 6

Ste zmyselní, príroda vás obdarila výnimočnou krásou a dokážete očariť každého, s kým sa dostanete do kontaktu. Vy si však napriek tomu púšťate k telu len veľmi málo ľudí. Ak vás konečne niekto očarí, máte sklony presadzovať vo vzťahu svoju vôľu a názory, čo vám môže spolužitie dosť skomplikovať. Nie ste ochotní robiť kompromisy.

Číslo 7

Pre vás sex nie je na prvom mieste, oveľa viac si ceníte vzájomnú blízkosť, lásku a romantiku. Urobíte všetko pre to, aby ste si našli toho pravého partnera, ktorého túžby uhádnete skôr, ako si ich uvedomí on sám.

Číslo 8

Potrebujete sebavedomého partnera, ktorý vám dodá motiváciu, odvahu a pocit bezpečia. V láske sa ťažko otvárate a uplynú dlhé mesiace, kým sa do niekoho, s kým sa práve stretávate, naozaj zamilujete. Ak sa to naozaj stane, tak môžete počítať so silným vzťahom, ktorý prekoná aj tie najťažšie prekážky.

Číslo 9

Pre mužov ste skutočnou záhadou a nie je ľahké pozvať vás na rande. Je to najmä preto, lebo si udržiavate istý odstup. Bojíte sa, že vám niekto zlomí srdce. Ak však niekomu začnete dôverovať a cítite sa s ním dobre, vytvoríte s ním vzťah plný harmónie a lásky.