4. Flirtujte

Ak ste v spoločnosti, nebojte sa pred partnerom flirtovať s inými mužmi. Samozrejme, v rámci normy. Nebráňte sa rozprávať s barmanom alebo inými mužmi. To, že partner na vás bude trochu žiarliť, vzbudí chuť na sex u vás i u neho. Uvidíte, že zdravá žiarlivosť bude pôsobiť ako afrodiziakum. Budete po ňom túžiť viac ako predtým a on po vás tiež. Majte však na pamäti, že ak si ho nechcete pohnevať, treba dať pozor, aby ten nezáväzný flirt nezašiel príliš ďaleko.

Takýto pohľad na partnera vás roznežní.
Zdroj: shutterstock

5. Objímajte sa

My ženy sa potrebujeme pred sexom „zahriať“. To znamená, že by ste sa mali s partnerom túliť a objímať, čo vo vás prebudí túžbu a vášeň. Mnohé štúdie ukázali, že ak sa so svojím milým budete objímať aspoň tridsať sekúnd, naštartuje to vo vás hormón oxytocín. To je hormón, ktorý vyvoláva pocit dôvery, pohody a upokojenia – hormón šťastia. U mužov vraj pozitívne ovplyvňuje erekciu najmä z psychického hľadiska.

6. Neponáhľajte sa

Začnite, samozrejme, precíznou predohrou. No dohodnite sa, že prvých dvadsať až tridsať minút sa vás môže dotýkať len od pása nahor. Vzbudíte v ňom poriadnu vášeň. Zamerajte sa na dotyky a bozkávanie, od čoho máme tendenciu upúšťať a okamžite sa vrháme na samotný styk. No práve predohra dokáže naštartovať váš sexuálny apetít.

Predohra vás rozvášni, nevypúšťajte ju.
Zdroj: shutterstock

7. Masturbujte

Niektorí partneri majú tendenciu vyčítať si, ak sa vo vzťahu sami uspokojujú. Mnohí z nich si myslia, že je to forma nevery. To však nie je vôbec pravda! Je to zdravý a prirodzený spôsob, ako si navodiť chuť na sex. Navyše pri uspokojovaní sa nemusíte byť sama. Robte si dobre pred svojím partnerom, možno vás to oboch skvele rozpáli!

Názor odborníka nájdete na poslednej strane >>>>>>>>>