Šteklivé dialógy

Občas nezaškodí obnoviť komunikáciu s partnerom, čo vy na to? Páry, ktoré si na seba už dávno zvykli, sa prestávajú prekárať a nevedú spolu šteklivé dialógy so sexuálnym podtónom. Odložte na chvíľu všetky zbytočné témy o špinavých ponožkách a neumytom riade. Porozprávajte sa s partnerom o svojich citoch, očakávaniach, snoch a sexuálnych predstavách.

Zvoľte si pár večerov, keď si len tak ľahnete do postele a budete sa iba rozprávať. Bez hlučného televízora, notebooku a telefónu vo vzdialenosti minimálne desať metrov! Príjemný rozhovor čoskoro opäť prebudí vo vašom mozgu hriešne myšlienky.

Nuda v posteli? Toto vám pomôže!
Nuda v posteli? Toto vám pomôže!
Zdroj: Shutterstock.com

Erotické správy

Pošlite mu erotickú esemesku do práce. Obaja si užijete trochu zábavy a naladíte sa na sľúbený večerný program. Neviete, čo mu napísať? Spomeňte podrobnosti svojej rannej hygieny. Nezabudnite opísať, ako ste sa počas sprchy pomaly namydlili a osušili. Môžete sa ho opýtať, či sa pamätá na vašu prvú spoločnú noc, prípadne na rôzne iné vzrušujúce chvíle, ktoré ste spolu prežili.

Sexi joga s partnerom

Nedarí sa vám pravidelne navštevovať hodiny jogy? Nevadí, začnite ju cvičiť doma rovno pred partnerom! Ženy sa dokážu vzrušiť len vtedy, ak si v mozgu deaktivujú všetky priečinky plné stresu a problémov. Čo najskôr sa pusťte do účinných relaxačných a uvoľňovacích cvikov!

Nuda v posteli? Toto vám pomôže!
Nuda v posteli? Toto vám pomôže!
Zdroj: Shutterstock.com

Oblečte si cvičný úbor a začnite svoju hodinu domácej jogy. Vlastne je jedno, či si na seba vezmete čipkované nohavičky alebo hrubý zimný kabát. Ak partner uvidí, aká ste ohybná, okamžite vás začne vyzliekať – a nielen očami!

Zabudnite na nudu v spálni

Zabudnite na preležané matrace v spálni! Prepadnite ho na rozťahovacej posteli v obývačke, na schodisku, v pivnici, alebo dokonca v garáži! Ešte predtým, ako sa vnoríte do pavučín, zamknite za sebou dvere, aby vás decká počas schovávačky náhodou neprichytili.