Vyberavá Kuchařová prekvapuje: Exmilenca by si vzala, Brzobohatého nie!
29. 12. 2013, 13:00 (aktualizované: 11. 7. 2024, 12:34)

Zdroj: Ahaonline.cz
Modelka Taťána Kuchařová (25) sa pred vzťahom s Ondřejom Brzobohatým (30) objavovala v náručí amerického modela Lanea Carlsona (34).
Zdroj: Ahaonline.cz
Zdroj: Ahaonline.cz
Zdroj: Betty Trubačová
Galéria k článku
Taťána sa s Carlsonom mala rozísť preto, že v budúcnosti neplánoval svadbu, deti a rodinu. Na druhej strane, na veselicu so svojím súčasným partnerom modelka ani nepomýšľa. Prečo je to tak?
Podľa informácií zdroja spy.cz sa totiž trojročný vzťah Kuchařovej a Carlsona rozpadol po tom, čo jej oznámil, že ho vyhliadka manželstva príliš neláka. "Prekvapilo ma to, ale Táňa mi osobne povedala, že sa chcela vydávať a mať dieťa, zatiaľ čo Lane jej na to odvetil, že si chce ešte užívať."
Pár sa rozišiel vo februári tohto roka a zhruba od apríla randí bývalá misska s Brzobohatým. S tým si ale zatiaľ svoju budúcnosť predstaviť nevie. "Pre mňa to nikdy nebol obrovský dievčenský sen. Svadba je niečo významné, ale nie vrchol alebo tajná najvyššia túžba. Nehrniem sa do toho, nemám tú potrebu," zverila sa Kuchařová pre TV Blesk.
Radšej si počká
O deťoch modelka tiež neuvažuje, radšej si pár rokov počká. "Zatiaľ to v pláne nemám, asi by to bolo nezodpovedné pri mojej súčasnej práci a vyťažení, ale raz určite chcem mať veľkú rodinu," dodala.
Nechce Ondra vydesiť?
Je možné, že za pár mesiacov po rozchode zmenila modelka názor na svadbu alebo nechce súčasného priateľa vydesiť tak ako toho predchádzajúceho?