Pokiaľ ide o sexuálne polohy s číslami v názve, prvá vec, ktorá vám napadne, je pravdepodobne poloha 69. Existujú však aj iné polohy pri milovaní, ktoré sú pomenované podľa čísla - a sú prinajmenšom rovnako zábavné ako tie klasické. Napríklad intenzívna poloha "77".

Máte obzvlášť radi polohu na lyžičku? Potom si sexuálnu polohu "77" zamilujete ešte viac. Pre ženy sa pri nej sex stáva ešte intenzívnejším, pretože bod G je stimulovaný cielenejšie. Najlepšie na nej je to, že sa môžete k partnerovi veľmi priblížiť - a prakticky sa v sebe rozplynúť.

Zdroj: Shutterstock

Realizácia polohy môže na prvý pohľad znieť komplikovane, ale v skutočnosti to tak nie je. Poloha 77 pripomína lyžičkovanie.

Ak chcete sexuálnu polohu vyskúšať, ľahnite si vedľa seba, pričom muž leží za ženou. Vaše chrbty a hrudníky sa k sebe pritúlia tak, že pripomínajú dve sedmičky čísla 77 - preto sa poloha nazýva aj 77.

Zdroj: shutterstock

Teraz prichádza na rad trik, ktorým sa 77 úplne líši od polohy na lyžičku: žena obtočí svoje nohy okolo jeho hornej nohy. Tým sa zážitok nesmierne zintenzívni. Teraz natiahne nohy dopredu v 45-stupňovom uhle, ale zostáva prepletená s jeho nohou. Ak sa vám to páči ešte trocha intenzívnejšie, môžete k nemu trochu natiahnuť aj svoj zadok - budete tak mať kontrolu nad hĺbkou, rýchlosťou a intenzitou úplne vo svojich rukách. Vďaka tomuto uhlu je poloha taká intenzívna, zaisťuje totiž, že muž môže do ženy preniknúť obzvlášť hlboko - a preto má najlepšiu možnú šancu stimulovať aj bájny bod G.

Zdroj: Shutterstock

Tak čo hovoríte, pustíte sa dnes v noci do toho?