Priznajme si, sex pod sprchou v štýle 50 odtieňov sivej ľahko skončí oškretým chrbtom aj rozbitým kolenom. Ale bola by škoda prenechať milovanie pod prúdom vody len hercom z Hollywoodu! Tieto polohy sa postarajú o fantastický erotický zážitok!

1. Dobre sa do toho oprite!
Postavte sa chrbtom k svojmu drahému, zľahka sa predkloňte a oprite sa pevne o stenu. Tak vás môže držať za boky a ľahko do vás vnikne zozadu. Jednoduché, ale také vzrušujúce!

Sex pod sprchou možno nie je úplne pohodlný, ale o to pikantnejší!
Zdroj: shutterstock

2. Na psíka
Ak máte veľký sprchovací kút, položte sa na štyri, váš partner si kľakne, chytí vás za boky a vezme si vás zozadu, pričom určuje tempo aj rytmus. Opäť perfektne využijete podložku do sprchy a oškreté kolená nebudú mať šancu. Nezmestíte sa pod sprchu? Pokojne si túto polohu doprajte vo vani.

Milostné hry vo vani sú vždy "HOT".
Zdroj: shutterstock

3. Ródeo vo vani
Tip pre fanúšikov milovania vo vani: Váš partner si ľahne s vystretými alebo pokrčenými nohami a vy sa krásne usalašíte v jeho lone. Takmer ako v posteli - vy udávate tempo aj rytmus, pričom si užívate šteklenie horúceho dažďa na pokožke. Funguje to rovnako vo zvyčajnej i obrátenej jazdeckej polohe.