Hoci sa objavil v seriáli MacGyver, my ho poznáme skôr z kriminálnej série C.S.I.: Kriminálka Las Vegas, ktorá svojho času neprestajne bežala a striedala sa s New Yorkom a Miami. Rodák z Texasu obsadil rolu vyšetrovateľa Nicka Stokesa, ktorého dokonca pochovali zaživa, no napokon ho jeho tím zachránil. Vtedy nám naozaj tuhla krv v žilách, takto predsa tento sympatický frajer skončiť nemôže.

Láska vďaka zraneniu, ale...

Prv než sa dal tento fešák na herectvo a takmer 15 rokov lovil zločincov, venoval sa predaju. Nie je to nič prekvapivé, keďže mal marketingové zázemie. Konkrétne bol predajcom kopírovacích strojov a neskôr aj pomôcok prvej pomoci. A práve vďaka prvej pomoci sa zoznámil s manželkou. Stretli sa v roku 2004 na pľaci.

George si vtedy zlomil palec a ratovala ho herečka Monika Casey. Bola to láska ako blesk z jasného neba. Po 6 rokoch herec pokľakol a ona povedala áno. O rok neskôr mali svadbu a v roku 2014 sa im narodila dcérka Dylan. Napriek tomu, že ich láska vyzerala ako z rozprávky, rok po narodení dcérky sa ich manželstvo skončilo. Hoci rozvod bol pre naťahovanie sa o starostlivosť o dcéru turbulentný, práve kvôli malej Dylan sa rozhodli ostať aspoň priateľmi. 

Viete, že...

... keď sa George rozhodol stať hercom, vybral sa do L. A. na starom pickupe požičanom od nevlastného otca? Jazdu musel obmedziť len na denné hodiny, pretože mal poškodené svetlá.