Prečo ste sa práve vy dvaja dali dokopy? Spojil vás osud? Zistíte to vďaka numerológii.

Ako vzniká láska medzi dvoma ľuďmi a prečo práve títo dvaja vytvoria pár? Je to celé vo hviezdach? Nuž, s veľkou pravdepodobnosťou to nie je výsledok náhody. Teraz môžete zistiť, prečo ste sa s dali dokopy práve s vaším partnerom. Pomôže vám numerológia. Stačia k tomu vaše životné čísla a dátum prvého stretnutia. Ako si vypočítať životné číslo?

Spočítajte si číslice v dátume narodenia - mesiac, deň aj rok, následne sčítajte výsledné číslice, až kým nedostanete jednociferné číslo od 1 po 9. Keď máte svoje aj partnerovo životné číslo vypočítané, pridajte ich k dátumu prvého stretnutia a postupujte rovnako ako pri dátume naroddenia.

Príklad:

Váš dátum narodenia je 4.2.1986. Patner sa narodil 1.1.1984. Stretli ste sa 30.1.2010.

Ako na to:

1+9+8+6+4+2=30, 3+0=3

1+9+8+4+1+1=24, 2+4=6

Pridáme dátum prvého stretnutia: 3+6+2+0+1+0+3+0+1=16, 1+6=7, čiže výsledným číslom je sedmička.

Číslo 1

Mnohí majú sklon urobiť tú istú chybu - keď sú vo vzťahu, zabúdajú sa starať sami o seba a myslia len na partnera. Do tejto pasce ste kedysi spadli obaja. Energia čísla 1 vás chce naučiť, ako fungovať samostatne a zároveň aj v partnerskom vzťahu. Budete spolu naozaj šťastní len vtedy, ak sa vám podarí dosiahnuť túto rovnováhu.

Spojil vás osud?
Zdroj: Shutterstock

Číslo 2

Dvojka je v numerológii priaznivým číslom pre vzťahy, takže sa môžete tešiť, ak vám vyšiel takýto výsledok. Vaše stretnutie bolo zapísané do veľkej knihy a vaša láska môže byť vzorom pre všetkých. Dvojka vám odkazuje, aby ste svojim priateľom a blízkym vytvorili príklad harmonického a fungujúceho vzťahu, aby sa mohli inšpirovať vašou vzájomnou úctou, úprimnosťou a súdržnosťou.

Číslo 3

Váš vzťah je plný dobrodružstiev a začalo sa to už pri prvom stretnutí. Nikdy sa spolu nenudíte, obaja zbožňujete nové zážitky, cestovanie a vzrušujúce výzvy. Vaším spoločným cieľom by mala byť snaha nájsť rovnováhu medzi vyhľadávaním nových zážitkov a zároveň udržaním základných hodnôt. Len vtedy si dokážete udržať svoju lásku a budete spolu šťastní.

Spojil vás osud?
Zdroj: Shutterstock

Číslo 4

Život vám podľa numerológie prinesie viaceré výzvy, ktoré budete musieť spoločnými silami prekonávať. Vaše cesty sa skrížili preto, aby ste spolu vydržali v dobrom aj zlom. Ak váš partner bude potrebovať podporu, vy budete tá, ktorá ho dokáže podporiť - a bude to platiť aj naopak. Ak sa zosobášite, vaše manželstvo bude dostatočne silné a pravdepodobne všetko vydrží. Nevzdávajte sa!

Číslo 5

Máte sklony poľaviť a zlenivieť. Táto vlastnosť pravdepodobne u vás oboch zohrala veľkú úlohu v tom, prečo vaše prechádzajúce vzťahy stroskotali. Musíte sa naučiť, že o partnerské šťastie treba každý deň bojovať a nie čakať na zázrak so založenými rukami. Doprajte si romantiku, veľa sa rozprávajte, cestujte, vyrážajte za dobrodružstvom!

Spojil vás osud?
Zdroj: Shutterstock

Číslo 6

Váš vzťah môže byť veľmi harmonický. Obaja túžite po rovnováhe a porozumení, neznášate neustále riešenie problémov a konfliktov. Musíte zosilnieť a dospieť! Spolu sa učte, že život veru prináša ťažké situácie, ktorým sa nevyhnete a budete im musieť čeliť. Ak budete držať spolu, môžete problémy ľahko vyriešiť a posilní to aj váš vzťah.

Číslo 7

Medzi vami a partnerom od začiatku dobre fungovala komunikácia. Už na prvom stretnutí sa vám ústa nezastavili, vaše zblíženie bolo automatické a veľmi prirodzené. Je to veľký dar a určite žiadna náhoda. Sedmička našepkáva, že častými rozhovormi sa môžete jeden od druhého veľa naučiť, a to vám len prospeje.

Spojil vás osud?
Zdroj: Shutterstock

Číslo 8

Osmička je číslom úspechu, čo je veľmi sľubný začiatok. Vám dvom sa bude dariť v oblasti komunikácie, riešení problémov aj sexu. Vašou spoločnou úlohou je preniesť vzťah na vyšší level, vychovávať spolu potomkov, ktorí budú v živote rovnako šťastní ako vy dvaja.

Číslo 9

Od začiatku to medzi vami môže byť veľmi harmonické, ale táto rovnováha je dosť krehká. Obaja máte sklony k žiarlivosti, veľmi si chránite svoje šťastie. Musíte sa naučiť dôverovať jeden druhému a veriť, že kým sa budete milovať, neexistuje nič, čo vás môže rozdeliť.

Spojil vás osud?
Zdroj: Shutterstock