Radi skúšate nové veci a chcete žiť zdravšie? Potom je toto príležitosť ako stvorená pre vás. Otestujte s nami novú 100% rastlinnú Floru Original a vyhrajte!

Flora Original je teraz 100% rastlinná a obsahuje ešte viac slnečnicového a ľanového oleja. Zmeny v zložení ju opäť prispôsobujú najnovším trendom, medzi ktoré aktuálne patrí väčšie presadzovanie rastlinnej stravy na úkor živočíšnych výrobkov. Chcete sa o jej skvelých chuťových a výživových vlastnostiach presvedčiť sami? Hľadáme 15 testovačov, ktorí sa zúčastnia nášho testovania. Aké budú ich recepty?

Nová receptúra Flory Original už neobsahuje mliečnu zložku, preto je vhodná aj pre vegánov. A navyše sa skvele hodí pre takzvané rastlinné pondelky!

Zdravé Rastlinné pondelky

V dnešnej dobe sa silne apeluje na obmedzenie konzumácie mäsa s cieľom pozitívne ovplyvniť zdravie a zmierniť ekologické dopady vysokej spotreby živočíšnych zdrojov. Kampaň „Rastlinný pondelok“ nepresadzuje vegetariánstvo alebo vegánstvo ako také, ale väčšie množstvo jedál z rastlinných zdrojov tak, aby bol jedálny lístok vyvážený. Na začiatok zaradením jedného vega-dňa.

Obmedzenie konzumácie mäsa a jeho nahradenie potravinami rastlinného pôvodu má svoj zdravotný význam. Vďaka tomu, že budete jesť viac rastlinnej stravy, vám v jedálničku ostane menej miesta na nezdravé potraviny. Pokiaľ sa zapojíte do rastlinných pondelkov, začnete viac uvažovať o svojom jedálnom lístku. A tým sa priblížite ku zdravému životnému štýlu.

Flóra vám prináša zdravé rastlinné pondelky.
Flóra vám prináša zdravé rastlinné pondelky.
Zdroj: Flóra

Na Slovensko prináša kampaň pod názvom „Rastlinný pondelok“ značka Flora, ktorá sa dlhodobo venuje edukácii v oblastiach zdravého životného štýlu.

Informácie, ako začať s rastlinnými pondelkami, nájdete na webových stránkach https://rastlinnypondelok.sk/, kde sú k dispozícii nielen inšpiratívne jedálničky na všetky májové pondelky, ale tiež informácie o benefitoch rastlinnej stravy.

Súčasť vyváženého jedálnička

Flóra vám prináša zdravé rastlinné pondelky.
Flóra vám prináša zdravé rastlinné pondelky.
Zdroj: Flóra

Flora Original je rastlinný roztierateľný tuk so zníženým obsahom tuku (45 %), vhodný na natieranie a prípravu nátierok. Flora má vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín, dobrých tukov omega 3 (ALA) a omega 6 (LA), ktoré ako súčasť pestrej vyváženej stravy pri zdravom životnom štýle prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a tým pomáhajú udržiavať vaše srdce zdravé.

  • Obsahuje o 70 % menej nasýtených mastných kyselín ako maslo
  • Obsahuje vitamíny A, D a E
  • 100 % rastlinná receptúra, vhodná aj pre vegánov

Viac informácií a tipov nájdete na https://rastlinnypondelok.sk/.

Akých testovačov hľadáme?

Vyznávate zdravý životný štýl, prípadne by ste ho radi do svojho života vpustili? Radi skúšate nové recepty? Zaujala vás myšlienka Rastlinného pondelka? Potom sa zapojte do nášho testovania! Získate nielen 2 balenia Flora Original, ale tri najzaujímavejšie recepty spomedzi všetkých dodaných uverejníme opäť na webových stránkach Časpreženy.

Podmienkou účasti na testovaní je súhlas s podmienkami súťaže – viac informácií nájdete na tejto stránke www.mcc.sk/flora a tiež odpoveď na testovací kľúč.

TESTOVACÍ KĽÚČ: Vyhrá 15 testovačov, ktorí napíšudo komentárov na Facebooku, akú najväčšiu zmenu smerom k zdravému životnému štýlu vo svojom živote urobili.

HLÁSTE SA DO 13. MÁJA 2019 do 24.00 hod..

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR EŠTE DNES!

ÚPLNÉ ZNENIE PRAVIDIEL MARKETINGOVEJ AKCIE „OTESTUJTE S NAMI: 100% rastlinná Flora Original