Generálka Vianoc bola aj o dvoch exkluzívnych prekvapeniach

Na generálke Vianoc býva všetko ako naozaj. Sviatočná atmosféra, veľkolepá výzdoba, stromček svieti, hrá špeciálny vianočný playlist, rozvoniavajú obľúbené vianočné jedlá, Junior s Marcelom a celým Fun rádiom sa dajú do gala. Tento rok Fun rádio prichystalo aj dve veľké prekvapenia. Odpremiérovalo vianočnú pesničku Na kopce! od Roba Opatovského & Bystríka. Druhým prekvapením bolo exkluzívne oznámenie headlinera LOVESTREAM FESTIVAL-u, ktorým sú legendárni Imagine Dragons.

Ilustračné foto
Zdroj: RADIO GROUP

S Fun rádiom sú Vianoce najzábavnejšie

Nalaďte sa na Vianoce už teraz hudobným streamom Fun rádio Vianoce a od 1. decembra sa vianočné hity budú v čoraz väčšej miere objavovať aj vo vysielaní.

Poslucháči sa môžu opäť tešiť na originálnu cestovateľskú súťaž. V minulosti už išli poslucháči Fun rádia za kapustnicu na Maledivy, za kraslicu do Thajska a teraz môžu ísť za medovník na Zanzibar.

Vianočná nálada vyvrcholí 24. decembra špeciálnym vianočným vysielaním Šťastné a veselé Fun rádio, počas ktorého sa budú tradične rozbíjať gule z vianočného stromčeka v štúdiu Fun rádia. Čo rozbitá guľa, to parádna cena.

Ilustračné foto
Zdroj: RADIO GROUP