Pandemická situácia zmenila v mnohom nielen naše životy, prácu, zdravie, ale aj pohľad na svet. Veľa z nás na niektoré veci rezignovalo, stratili sme nádej, všetko vidíme čierno-bielo a občas na nás doľahne pocit, že sme v bezvýchodiskovej situácii. Opatrenia kvôli koronavírusu sa neuvoľňujú, ba naopak len sa sprísňujú. A celé toto dianie nepôsobí práve najlepšie na našu psychiku.

Vezmite si príklad zo Sylvie, ktorá si aj napriek vysokému veku a pandémii vie užiť radosť a zábavu.
Zdroj: profimedia.sk

Tá dostáva poriadne zobrať a preto niekedy aj to, čo nám robilo radosť, ju už neprináša. Lebo naša myseľ to nedovolí. Preto vám odporúčame zobrať si príklad zo Sylvie. Obyčajnej ženy, ktorá však nestráca pozitívnu náladu, entuziazmus a to aj napriek tomu, že už má rovných 100 rokov. Nejeden by si myslel, že takáto babička už len v kľude posedí pri telenovele a nejako dožije. Opak je však pravdou.

Sympatická babička oslávila sté narodeniny ešte vo februári a patrične ich oslávila. Čo na tom, že na chrbte má už 10 krížikov, že na chôdzu potrebuje chodítko, aj tak si zatancovala ako za mlada (nadnesene povedané). Vidieť, že napriek veku a pandemickej situácii, ktorá vladne vo svete, si aj Sylvia našla potešenie v maličkosti. Skúste nasledovať jej kroky, tešte sa z drobností každý deň. A zatancujte si pokojne pri varení. Veď ako hovorí popis videa, na zábavu nie ste nikdy príliš stará.