Čo o vás odhalí tajomná snehová vločka? Zistite, aká je vaša najsilnejšia stránka, ktorú vám iní môžu len ticho závidieť.

 

Každá snehová vločka je jedinečná a výnimočná, rovnako ako ľudská osobnosť. Vyberte si jeden z nasledujúcich obrázkov a zistite, ktorá je vaša najsilnejšia stránka. Spoľahnite sa na intuíciu a bez zbytočného premýšľania si vyberte vločku, ktorá v danej chvíli najviac pritiahne váš pohľad.

Čo o vás prezradí vločka, ktorá najviac priťahuje váš pohľad?
Zdroj: Shutterstock

Vločka č. 1

Vašou najsilnejšou stránkou je múdrosť.

Na rozdiel od iných ľudí vás vždy zaujímali veľké veci. Radi aktívne vyhľadávate životné príležitosti a snažíte sa rozvíjať svoju osobnosť. Nikdy veci zbytočne nekomplikujete. Ste presvedčení, že život je aj tak dosť komplikovaný. Snažíte sa viesť jednoduchý život a tešiť sa z každodenných maličkostí. Nesťažujete sa, problémy si radi nechávate pre seba. Vaša osobnosť je presne ako snehová vločka, ktorá jemne padá, je tichá a pokojná. Nemusí sa udiať nič veľké a výnimočné, aby ste boli šťastní. Už jednoduché bytie vás napĺňa radosťou a spokojnosťou.

Vločka č. 2

Vašou najsilnejšou stránkou je túžba po slobode.

Milujete svoju slobodu, neradi sa k niekomu alebo niečomu viažete, vyhýbate sa pravidlám - a zároveň ich často porušujete. Nechcete nikomu vyhovieť, robíte si veci po svojom a tak, ako to uznáte za vhodné. Vždy kráčate vlastnou cestou, ktorú považujete za najlepšiu a žijete podľa svojich pravidiel. Vo vašom živote zohráva veľkú úlohu sloboda. Názory iných ľudí na vaše správanie vás vôbec nezaujímajú. Vaša osobnosť je ako vločka - letí tam, kam ju odveje vietor, slobodne, nenásilne.  Ak môžete rozprestrieť krídla a len tak si letieť, je to pre vás ten najkrajší pocit.

Vločka č. 3

Vašou najsilnejšou stránkou je silná intuícia.

Vždy robíte to, čo si daný moment vyžiada. Nepotrebujete veľa priateľov, stačí vám len pár najvernejších. Ak si myslíte, že máte v niečom pravdu, až do konca si budete pevne stáť za svojím. Rovnaký prístup volíte aj v prípade životných cieľov - ste mimoriadne vytrvalí a v snahe splniť si sny dokážete veľa obetovať. Ste odvážni a nebojácni, nič vás nevystraší. Vaša osobnosť je ako vločka, ktorá bez strachu poletuje vo vzduchu, padá z oblakov svojou vlastnou cestou, až kým nespadne na zem a nedorazí do cieľa. Neprekáža vám, ak na tejto ceste zostanete sami, pretože aj takto sa cítite príjemne.

Vločka č. 4

Vašou najsilnejšou stránkou je bystrá myseľ.

Na rôzne životné situácie reagujete výnimočne rýchlo a efektívne, na všetko máte riešenie a hýrite skvelými nápadmi. Vaše myslenie nemá hranice, v jednej chvíli ste schopní nasať veľké množstvo informácií a v druhej ich hneď spracujete. Dokonca v nich hneď zbadáte aj nenápadné a skryté súvislosti, ktoré by iným ľahko unikli. Celý svet je pred vami otvorený. Vaša osobnosť - ak ju  prirovnáme k vločke - sa najlepšie prejaví vtedy, keď dopadne na zem a stane sa súčasťou snehovej pokrývky. Pre vás je dôležité, aby ste boli súčasťou jedného veľkého celku.

Vločka č. 5

Vašou najsilnejšou stránkou je zvedavosť.

Ste nekonečne zvedaví a milujete všetko nové, vzrušujúce, nečakané. Nikdy nikoho neodsudzujete, kým sa nepresvedčíte o tom, aký naozaj je. Vyhľadávate nové zážitky a dobrodružstvá, nemáte problém vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať si niečo nové. Zo všetkého najradšej cestujete a spoznávate nové miesta, ľudí, jedlá, kultúry. Vaša osobnosť je ako vločka, ktorá sa cíti najlepšie dovtedy, kým nespadne na zem. Aj vy si vychutnávate cestu a dobrodružstvo, nie konečnú zastávku.

Vločka č. 6

Vašou najsilnejšou stránkou je trpezlivosť.

Na rozdiel od iných ľudí sa nikdy nikam neponáhľate, radšej si každú chvíľu naplno vychutnávate. Ani trochu vám neprekáža, ak na niečo musíte dlho čakať, najmä keď viete, že výsledok bude priaznivý a príjemný. Iní vám tú trpezlivosť môžu len závidieť. Samotné čakanie je pre vás zdrojom radosti. Nikdy nedovolíte, aby vás ovládla úzkosť alebo netrpezlivosť. Vaša osobnosť je ako vločka, ktorú nezaujíma, koľko jej bude trvať, kým dopadne z oblakov na zem. Aj vám je jasné, že nemusíte nikam bežať. Svet vás počká.