Čo tak skúsiť trochu relaxovať a viac si užiť toto nedobrovoľné voľno? Myslite na seba i na rodinu a inšpirujte sa modernými ženami, ktoré na relax využívajú moderné sledovanie televízie cez internet Lepšia.TV.

Milé dámy, konečne v televízii uvidíte to, čo naozaj chcete!
Zvyky, ako sledovať televíziu, sa za posledné roky veľmi výrazne zmenili. Aktuálnym trendom je sledovať televíziu na rôznych zariadeniach. Na sledovanie obľúbených programov už nemusíte používať len klasický televízor v obývacej izbe, ale aj počítač, mobil alebo tablet. Nie je nič ľahšie, než si napríklad počas varenia položiť tablet na kuchynskú linku a pustiť si svoj obľúbený program. Trafíte tak dve muchy jednou ranou – splníte povinnosti a pritom sa skvele zabavíte! Je to oveľa pohodlnejšie, než sledovať relácie iba na klasickej televízii.

Možno ste už počuli o službe zvanej Lepšia.TV, vďaka ktorej môžete sledovať celkom 112 televíznych staníc kdekoľvek a na rôznych zariadeniach. Táto inovatívna služba ponúka omnoho viac! Väčšina žien si ju rýchlo zamiluje, a tak sa stane súčasťou ich domácností. Skrátka na ňu nedajú dopustiť.

Ilustračné foto.
Zdroj: Lepšia.TV

Prečo je Lepšia.TV láskou každej ženy?
S Lepšia.TV si nielen každá žena, ale aj manžel a deti môžu dopriať funkcie a vychytávky, ktoré by ste inde ťažko hľadali. Ponúka totiž 112 TV staníc, najdlhšie spätné pozretie – až 100 dní – alebo vlastnú videotéku s výberom viac ako 1 000 filmov!

Veľkou výhodou Lepšia.TV je možnosť vrátiť práve vysielaný program na začiatok. Už nemusíte ľutovať, že vám utiekla prvá štvrťhodinka vášho obľúbeného filmu, pretože si ho môžete ihneď pretočiť na začiatok a pohodlne si ho užívať bez nervov a stresu. S touto funkciou idú ruka v ruke aj ďalšie! Chcete si uvariť kávu? Pozastavte si vysielanie! Vyrušil vás nutný telefonát? Program si pretočíte presne tam, kam potrebujete!

Ilustračné foto.
Zdroj: Lepšia.TV

Rozhodne vy aj rodina oceníte, že s Lepšia.TV môžete sledovať svoje obľúbené televízne programy všade, kde máte dostupný internet (alebo mobilné dáta). Teda aj na chate, počas grilovačky, pri bazéne alebo napríklad vo vlaku. Navyše Lepšia.TV má ako jediná k dispozícii svoju aplikáciu na stiahnutie pre všetkých výrobcov Smart TV. Nech máte akúkoľvek značku chytrého televízora, Lepšia.TV tam určite nájdete. Nepotrebujete tak druhý diaľkový ovládač!

Ak máte starší televízor, ktorý chytré funkcie nepodporuje, a nechcete sa s ním rozlúčiť, nemusíte zúfať! Na sledovanie využijete iné chytré zariadenie alebo si zaobstaráte Lepšia.TV box, ktorý k starému televízoru jednoducho zapojíte, a problém je vyriešený.

Ilustračné foto.
Zdroj: Lepšia.TV

S Lepšia.TV máte obrovský výber filmov
Každá z vás si vo videotéke Lepšia.TV môže vybrať z viac ako 1 000 filmových titulov, celých sérií obľúbených seriálov alebo napríklad detských relácií či športových zápasov. A k tomu získate najdlhšie spätné pozretie na trhu – až 100 dní. Čo je naozaj bezkonkurenčný čas. Už teda nemusíte premýšľať, čo vám ponúkne vaša televízia, a ponáhľať sa domov alebo odriecť návštevu priateľov. Kedykoľvek sa totiž môžete na odvysielaný film, šport alebo dokument pozrieť neskôr!

Ak chcete byť aj vy moderná žena a mať modernú domácnosť, rozhodne neotáľajte a Lepšia.TV si vyskúšajte! Navyše prvý mesiac si ju môžete vyskúšať len za 0,10 € a ešte k tomu dostanete filmový balík HBO ako darček. Je to výborný spôsob, ako sa s ňou nezáväzne a lacno zoznámiť. Pri Lepšia.TV sa totiž k ničomu nezaväzujete!

Vyskúšať alebo objednať si túto unikátnu službu môžete na www.lepšia.tv! A verte, že po jej vyskúšaní už nikdy nebudete chcieť sledovať televíziu takzvane po starom!

Ilustračné foto.
Zdroj: Lepšia.TV