Celý rok netrpezlivo čakáte na milované vianočné rozprávky alebo ich zdĺhavo sťahujete. Veľká otrava... Môžete to ale vyriešiť inak. Vyskúšajte moderné sledovanie televízie cez internet Lepšia.TV, ktorým urobíte radosť nielen sebe, ale celej rodine.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Dôvodov, prečo je Lepšia.TV u mnohých tak obľúbená, je veľa. Potešia vás najmä užitočné funkcie ako je pretáčanie, spätné prezretie alebo nahrávanie. Konkrétne služba Lepší.TV ponúka neobmedzené nahrávanie a spätné pozretie až 30 dní. Svoje obľúbené rozprávky si tak môžete s deťmi púšťať aj po Novom roku.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Táto telka sa pýši výberom 119 televíznych kanálov od tých najsledovanejších slovenských a českých cez filmové, dokumentárne až po detské stanice zamerané pre tých najmenších. To ale nie je všetko, základný balíček obsahuje aj rozsiahlu videotéku s tisíckou filmov a rozprávok, z ktorých niektoré z nich sa nemusia v reálnom čase ani vysielať. Môžete si tak vybrať, na čo máte práve chuť a tlačený televízny program rovno vyhodiť do koša.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Možno si hovoríte, že s takou voľnosťou nastane doma pred obrazovkou anarchia. Aj toto za vás služba Lepšia.TV vyrieši. Môžete si prikúpiť súčasné sledovanie na ďalšom zariadení a vyhnúť sa tak hádkam. Služba totiž funguje nielen na klasickom televízore, ale aj na počítači alebo mobile. Každý člen rodiny si tak môže vianočnú pohodu užívať po svojom.

Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Pokiaľ sa vám služba nebude páčiť, môžete ju bez záväzkov zrušiť. Berte to ako taký predbežný vianočný darček pre celú rodinu, ktorý vašich blízkych stopercentne poteší. A navyše za neho nemusíte dávať celú výplatu. Výhody zo sledovania televízie cez Lepšia.TV si môžete užívať už za 4.99 € mesačne počas 3 mesiacov aj s balíčkom HBO na prvý mesiac úplne zadarmo. No nie je to rozprávková ponuka? Viac informácií hľadajte na stránke www.lepšia.tv a vychutnajte si rozprávkové Vianoce.