Na svoju tohtoročnú premiéru na trati sa už nevedia dočkať nielen kone, ale aj ich tréneri, jazdci a na neposlednom mieste diváci a priaznivci tohto ušľachtilého športu. Brány závodiska sa pre všetkých otvoria už o 12-tej hodine, takže všetci budú mať čas pozrieť si petržalský areál, trate ale aj súťažiace kone.

Práve na prvom tohtoročnom mítingu zažijú návštevníci tú pravú atmosféru konských dostihov a môžu sa tešiť na celkovo až osem dostihov.
A teraz to najlepšie! Medzi pretekajúcimi koňmi sa predstaví viac ako osemdesiat anglických plnokrvníkov. Hodnota týchto nádherných konských aristokratov sa šplhá až na takmer milión eur! Toľko peňazí pokope v podobe živej krásy je možné vidieť len na dostihoch v petržalskom Starom háji.

Ilustračné foto
Zdroj: Závodisko, š.p.

Štart prvého zápolenia je o 14-tej hodine, tak nepremeškajte šancu zažiť pravý adrenalín a atmosféru akú ponúkajú len konské dostihy. Samozrejme, okrem napínavého zápolenia na dráhe sa môžu návštevníci tešiť aj na sprievodný program. Najmenších určite poteší jazda na koníkoch a pozor! Máme pripravené aj ďalšie prekvapenia a zábavu pre celú rodinu.

Tešíme sa na vás už túto nedeľu, 9. apríla, tak nezabudnite prísť na závodisko v Starom háji v bratislavskej Petržalke. Areál sa pre návštevníkov otvára už o 12-tej hodine a prvý dostih odštartuje o 14-tej hodine.

Podujatie organizuje štátny podnik Závodisko, š.p. ako jediná dostihová autorita Slovenskej republiky, ktorá spadá pod rezort Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR pod vedením ministra Samuela Vlčana.