Určite ste už počuli o tom, ako sa dá veľa o človeku prečítať z jeho rúk. Ale čo jednotlivé prsty? Zdá sa, že aj ony o nás môžu prezradiť viac, ako si myslíme.

Ste pripravení? Vyberte si tvar prsta, ktorý sa najviac podobá vášmu ukazováku a zistite viac o svojej osobnosti.

Rovný prst

Ste silná a vytrvalá osobnosť. To, čo si zaumienite, zväčša dotiahnete až do konca. Prekážky vás neodradia, práve naopak, nakopnú. Ste nezávislí a ukazovať svoje pocity vám nie je najpríjemnejšie. No vovnútri ste veľmi citlivý, emocionálny človek s veľkým srdcom, ktorý nikdy nenechá tých, na ktorých mu záleží, v štichu.

Čo o vás prezradí prst?
Čo o vás prezradí prst?
Zdroj: archív

Špicatý prst

Ste kreatívni a ak si niekoho obľúbite, je to navždy, aj keď vás ten človek zraní. Keď raz dáte niekomu svoje srdce, dávate zo seba maximum a nikdy by ste nepošliapali po jeho dôvere. Prežiť celý život s jedným partnerom je to, čo je vám blízke a po čom túžite. Ak si raz stanovíte nejaký cieľ, nič vás nezastaví, aby ste ho aj dosiahli. Bývate veľmi dôverčiví, čo často iní zneužívajú a ste zároveň veľmi zraniteľní, lebo si všetko príliš pripúšťate.

Čo o vás prezradí prst?
Čo o vás prezradí prst?
Zdroj: archív

Prst s výrazným článkom

Nemáte radi zmeny a ste z nich nervózni. Rovnako neradi vystupujete zo zabehnutých koľají, v ktorých sa cítite pohodlne a bezpečne. Ste veľmi citliví a rozmýšľate dvakrát, čo poviete, aby ste niekoho nezranili. Vaša trpezlivosť si zaslúži obdiv. Nevzdávate to ani v momentoch, keď sú už iní s nervami na konci. Iní u vás často hľadajú oporu. Bývate trpezliví a veľmi starostliví rodičia.

Čo o vás prezradí prst?
Čo o vás prezradí prst?
Zdroj: archív