Keď sa rozhodujete, kam by ste mali ísť na svadobnú cestu, mali by ste rozmýšľať nad týmto. Nezáleží iba na peknej destinácii či dobrom výlete, do pozornosti by mal ísť aj fakt, že potrebujete od začiatku utužovať vaše manželstvo. Ako teda vybrať, čo je pre vás to najlepšie?

Ak ste s vaším partnerom fanúšikovia astrológie, tieto tipy budú pre vás ako stvorené. Nechajte si poradiť na základe znamení v horoskopu, kam ísť na dovolenku! A čo ak ste iné znamenia? Nevadí, vďaka týmto tipom nájdete to správne riešenie pre oboch.

Baran

Každý Baran sa jasne zhodne na tom, že nemá rád veľké davy a preplnené destinácie. Ak ste teda trochu odvážni a máte chuť na niečo luxusné, vyskúšajte Maldivy. Môžete si tam požičať kajak a vyskúšať s vašou polovičkou niečo nové.

Býk

Býci by sa mali vybrať do Toskánska. Nič si totiž neužijete viac ako dobrý pohár vína a príjemnú atmosféru. Môžete si tam prenajať krásny apartmán a vytvoriť tak dokonalú romantiku pre vašu svadobnú cestu. Ak teda milujete víno, cestoviny a dobré jedlo, bude toto pre vás určite skvelá voľba.

Pár
Pár
Zdroj: Shutterstock