Kruh, štvorec, trojuholník, obdĺžnik či vlnovka? Zdanlivá maličkosť o vás prezradí zaujímavé veci.

Urobte si tento minútový osobnostný test a zistite o sebe viac. Ktorý z týchto útvarov hneď pritiahol vašu pozornosť? Nepremýšľajte zbytočne dlho, počúvnite svoju intuíciu a vyberte si ten, ktorý je pre vás najsympatickejší. Čo o vás prezrádza?

Ktorý z týchto útvarov si vyberiete? Prezradí to o vás zaujímavé veci.
Ktorý z týchto útvarov si vyberiete? Prezradí to o vás zaujímavé veci.
Zdroj: Shutterstock

Kružnica:

Ste veľmi pozitívny a obľúbený človek. Máte priateľskú, veselú a pokojnú povahu. Veľa sa usmievate a šírite okolo seba dobrú náladu. Máte skvelé komunikačné schopnosti, veľa a radi rozprávate. Ste empatickí a viete sa vcítiť do pocitov druhých. Vaším zmyslom života je harmónia a túžite po tom, aby vás ľudia prijímali takých, akí ste a nesúdili vás na základe vašich rozhodnutí.

Štvorec:

Ste praktickí ľudia, záleží vám na poriadku a pravidlách, ktoré z vášho života odstraňujú chaos. Ten veľmi nevyhľadávate a snažíte sa mu vyhnúť. Vždy si všetko naplánujete, nekonáte nepremyslene. Túžite po nových vedomostiach, doslova hltáte informácie o čomkoľvek, zaujíma vás úplne všetko. Na druhej strane však máte ustavičný strach, že vám niečo ujde, niečo sa nedozviete a v dôsledku tejto nevedomosti urobíte zlé rozhodnutie. Skúste sa trochu uvoľniť a budete ešte šťastnejší! 

Trojuholník:

Ste rodení vodcovia, sebavedomí, pracovití, súťaživí a rozhodní. Je pre vás dôležité, aby si vás ľudia všímali a ocenili vaše schopnosti. Zaujímajú vás spoločenské témy, vyznáte sa v politike. Ste štýloví a záleží vám na kvalite. Máte vycibrený vkus a presne viete, ako sa obliecť tak, aby ste boli stredobodom pozornosti.

Obdĺžnik:

Milujete chaos, rušno, dobrodružstvo. Vrháte sa do nových projektov, zbierate nové skúsenosti. Vaša odvaha nepozná hranice. Vo všetkých oblastiach života potrebujete rozmanitosť. Občas sa zdá, že ste trochu rozhádzaní, lebo vás zaujíma priveľa vecí. A máte sklony vždy a všade meškať. Na tomto zlozvyku trochu popracujte!

Vlnovka:

Ste kreatívny typ. Čo sa týka životných rozhodnutí, nepostupujete podľa vzorov, ale spoliehate sa na pocity a intuíciu. U vás po bode A nenasledujú body B a C, ale rovno M a za ním povedzme X. Ste vášniví, citovo založení, občas máte sklony k zbytočnému dramatizovaniu, vaše vyžarovanie je jedinečné a nápadné. Ukrývajú sa vo vás umelecké sklony, nebojte sa ich prejaviť!