Ak nechcete aj tento rok skončiť pri pyžame a ponožkách, prinášame vám originálny nápad, ktorým svojho partnera určite potešíte. Čítajte ďalej, na konci článku máte možnosť zapojiť sa do SÚTAŽE, ktorú pre vás pripravila značka Gambrinus.

Nenadarmo sa hovorí, že chlapi sú večné deti - pre mnohých z nich je totiž najväčším relaxom zahrať si dobrú hru. Do pozornosti vám preto dávame šípky – je to skvelý nápad, ako v tom „svojom“ prebudíte chlapčenskú hravosť. Do aktivity sa navyše aj počas vianočných sviatkov môžete zapojiť i vy či vaši známi. Šípky a šípkarov na Slovensku podporuje značka Gambrinus a teraz vám prináša skvelú súťaž o šípkarské sety a ďalšie atraktívne ceny.

Prečo práve šípky? Prinášame vám hneď niekoľko dobrých dôvodov:

  • Popularita šípok vo svete aj na Slovensku v posledných rokoch rastie a stal sa z nich už celosvetovo populárny šport s vlastnou ligou a súťažami profesionálov.
  • Aj keď majú šípky veľa priaznivcov aj na Slovensku, stále sú zaujímavým a nie úplne tradičným športom.
  • Keď nie je možné tráviť čas v podnikoch, dajú sa hrať aj v pohodlí domova.
  • Sú príjemnou alternatívou ako vypnúť od každodenných starostí a odreagovať sa.
  • Je to originálny nápad ako sa na chvíľu zastaviť a sústrediť sa len na ten jeden bod na terči.
  • Šípky sú nenáročný šport pre všetkých vrátane úplných začiatočníkov a ich pravidlá si rýchlo osvojí každý.
  • Počas hry je možné sledovať neustále zlepšovanie sa, navyše si pri hre užijete aj veľa zábavy.
  • Patria medzi finančne nenáročné športy - elektronické šípky na doma sa dajú kúpiť už za pár desiatok EUR.
Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Gambrinus

Ak vás šípky zaujali a uvažujete nad nimi, máme pre vás skvelú správu. Teraz máte jedinečnú možnosť zapojiť sa do súťaže na Facebooku, ktorú prináša značka Gambrinus. V súťaži hráte o šípkarský set spolu s ďalšími atraktívnymi šípkarskými cenami od značky Gambrinus a k tomu vám pribalíme aj kartón piva. Stačí ak si kliknete na tento odkaz, zapojíte sa formou komentára a ste v hre.

Práve Vianoce sú ten správny čas, kedy sa svet na chvíľu zastaví a vy si v spoločnosti svojich blízkych vychutnáte pohodu a vytúžený pokoj. Prečo si ho teda nespestriť aj vďaka značke Gambrinus práve šípkami?