Sieťovku síce na pár desaťročí zo skríň vytlačila jej jednorazová plastová alternatíva, tá je však dnes už takmer minulosťou. Chvíľkovým úletom, ak nie absolútnym módnym faux pas. Do sieťovky sme sa, naopak, zaľúbili. Dokonalá v každej situácii, štýlová od rána až do večera, prirodzená v meste aj mimo neho. S čím ju kombinovať?

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Kaufland

Dresscode: Business ecological
Nezáleží na tom, či sa na pracovné stretnutie vyberiete v širokom nohavicovom kostýme, v ľahučkých letných minišatách alebo v džínsoch s ležérnym batikovaným topom. Sieťovka prírodnej farby je univerzálnym doplnkom pre všetky trendy leta 2020.

Absolútnymi favoritmi sezóny sú organické materiály ako ľan a bavlna, preto je dobré prispôsobiť tomu aj doplnky. Sieťovka v neutrálnych béžových a zemitých odtieňoch podčiarkne kráľovné tohto leta na oblečení: ružovú a oranžovú farbu. Navyše, či už si do nej zbalíte diár alebo rýchly nákup z potravín, kolegom a obchodným partnerom dáte jasne najavo, že k životnému prostrediu pristupujete zodpovedne.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Kaufland

Rande s mestom
Na romantickú idylku letného večera sa väčšina z nás teší už od rána. Posedenia s priateľmi či partnermi na konci dňa sú skvelou príležitosťou prevetrať hviezdne kúsky zo šatníka. Trio, ktoré toto leto pozdvihne každý outfit, pozostáva zo sandálikov s hranatou špičkou, výrazných sponiek do vlasov a sieťovky.

Štýlovú sieťovku zo 100 % biobavlny na vzrušujúce letné dobrodružstvá, povinnosti a radosti nájdete vo vašom Kauflande.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Kaufland