Balenie obsahuje dve rozdielne vrstvy: olejová Nu Skin modrá  pomáha odstrániť make-up. Vodová priehľadná vrstva pomáha odstrániť zvyšky nečistôt. Potrasením vytvoríte kombináciu, ktorá umožní jemné a zároveň efektívne odstránenie make-upu z vašich očí a pier, ba dokonca aj dlhotrvajúceho make-upu.

Počas pôsobenia napomáha zmes aminokyselín posilniť vašu pokožku a zanecháva citlivé oblasti ako očné viečka a pery s pocitom hladkosti a jemnosti. Jemná sila produktu Nu Colour Waterproof Makeup Remover vám zabezpečuje, že váš deň ukončíte s odlíčenými a osvieženými očami i perami. Je tiež perfektný na rýchlu úpravu make-upu. Dá do poriadku oči aj pery bez porušenia zvyšného make-upu, čistí a zároveň upokojuje jemnú a citlivú pleť.

PREČO HO MILOVAŤ?

  • Pery a očné viečka zanecháva hladké a jemné.
  • Vhodný na citlivé oblasti ako oči a pery.
  • Nezanecháva pocit mastnoty.
  • Neparfumované zloženie.
  • Vytvorený s ohľadom na citlivú pleť.
  • Oftalmologicky testovaný; vhodný pre používateľov kontaktných šošoviek.
Ukončite svoj deň starostlivo jemne s Nu Colour® Waterproof Makeup Remover!
Zdroj: Nu Skin

VYSKÚŠAJTE Nu Colour®Waterproof Makeup Remover s ďalšími produktmi Nu Colour®, Nutricentials® a ageLOC®:

Nu Colour® Powerlips Fluid — dlhotrvajúci rúž na pery, ktorý obsahuje zmes na posilnenie pokožky, aby pomáhal upokojovať a zjemňovať pery. Užite si svoju farbu po celý deň, a potom ju jednoducho odstráňte pomocou odstraňovača Waterproof Makeup Remover.

Ukončite svoj deň starostlivo jemne s Nu Colour® Waterproof Makeup Remover!
Zdroj: Nu Skin

Nu Colour® LightShine 5 Colour Eyeshadow Palette — každá paleta má matné odtiene s trblietavým efektom pre zvýraznenie vašich prirodzených čŕt alebo pre vytvorenie intenzívneho, dramatického vzhľadu. Zvýraznite, vytvarujte a kontúrujte svoje oči intenzívnymi farbami, ktoré vám dodajú dokonalé a plynulé prelínanie. 

Nu Colour® Defining Effects Smooth Eye Liner — jemná, zamatová očná linka pre hladké, kontrolované aplikovanie na zvýrazňovanie okolia očí.

Ukončite svoj deň starostlivo jemne s Nu Colour® Waterproof Makeup Remover!
Zdroj: Nu Skin

Nu Colour® Curling Mascara Black — perfektný, moderný vzhľad v rade make-up produktov Nu Colour. Táto riasenka je ideálnym produktom na zvýraznenie vašich očí. So svojou mierne zakrivenou štetinkou bola táto riasenka špeciálne vytvorená na to, aby oddeľovala riasy, a aby im poskytla trvalý kučeravý efekt bez toho, aby ich zlepovala do zhlukov.

Nutricentials® — zdokonalenie zdravého vzhľadu pleti. Produkty Nutricentials® sa hodia pre všetky typy pleti a pomáhajú udržiavať zdravý a žiarivý vzhľad pokožky. Pridajte produkt Waterproof Makeup Remover do vašej starostlivosti o pleť pre dosiahnutie ideálneho režimu!

ageLOC® LumiSpa System — prečo nevyskúšať po jemnom odstránení make-upu z vašich očí a pier pomocou odstraňovača Waterproof Makeup Remover aj produkt LumiSpa? Dvojfázový systém od spoločnosti Nu Skin premení váš denný režim a umožní vám užiť si zdravo vyzerajúcu pleť každý deň! Dvojminútové dôkladné čistenie zanechá pocit sviežosti, a odhalí žiarivý vzhľad a mladistvo vyzerajúcu pleť.

Ukončite svoj deň starostlivo jemne s Nu Colour® Waterproof Makeup Remover!
Zdroj: Nu Skin

Viacna https://www.nuskin.com/sk