Výnimočnosť hebrejského horoskopu sa skrýva v tom, že namiesto zverokruhu v ňom vystupujú kmene a zmysly. Nie sú v ňom predpovede budúcnosti, zaoberá sa iba charakteristikou jednotlivcov. Tento horoskop pobáda k hľadaniu hlbších významov a môžete vďaka nemu zistiť, akí naozaj ste!


1. časť horoskopu nájdete TU >>>


Efraim (24. septembra - 23. októbra)

Ste citliví, intuitívni ľudia s dôrazom na harmóniu. Veľmi rýchlo sa prispôsobíte zvykom a názorom iných. Ľahko sa urazíte, občas si veci príliš pripúšťate a vtedy sa stiahnete do svojej ulity. Ak zažijete bolesť, zo všetkých síl sa snažíte ukryť pred svetom svoje zraniteľné a mäkké vnútro. Vašou výnimočnou schopnosťou je, že vďaka svojej citlivosti sa viete ľahko spojiť s anjelmi a duchovným svetom.

Po čom túži vaša duša v tomto živote? Čo vás urobí naozaj šťastnou?
Zdroj: Shutterstock

Menasse (24. októbra - 22. novembra)

Psychicky aj fyzicky ste silní, pozitívne naladení ľudia s príjemným vyžarovaním. Je pre vás typická radosť zo života, optimizmus a veselosť. Narodili ste sa, aby ste druhých viedli, dôverujete sebe aj druhým. Ste vášniví, zodpovední, máte pevnú vôľu a vyžaruje z vás pokoj, sila a harmónia. Vaša aura je takmer hypnotická, ste schopní kohokoľvek ovplyvniť a získať si ho na svoju stranu. Obklopujú vás zvláštne vibrácie, ste neodolateľní.

Benjámin (23. novembra - 22. decembra)

Ste človekom súčasnej doby. Idealista, originálny typ túžiaci po nezávislosti. Ste revolucionár, ktorý hľadá a prináša nové riešenia a nápady. Neznesiete, ak vás druhí chcú utláčať, nedovolíte, aby vám niekto iný rozkazoval. Skvele čítate myšlienky druhých, ste majstrami telepatie. Občas na ľudí pôsobíte čudácky. Vynikáte aj skvelým zmyslom pre umenie.

Žena
Zdroj: iStock

Dán (23. december - 20. január)

Ste predvídaví a spoľahliví ľudia. Milujete poriadok, ste poctiví, pracovití, vzdelaní a intelektuálni. Všetko podrobne analyzujete a skúmate. Veci si potrebujete vopred naplánovať, každý váš čin má svoj cieľ. Viete rýchlo riešiť komplikované situácie, vašej pozornosti neujde ani jediný drobný detail. Vaše detektívne schopnosti sú jednoducho výnimočné. Odhalíte každé jedno tajomstvo, ľudia pred vami nič neutaja.

Áser (21. januára - 19. februára)

Ste citliví, skromní a ľahko sa prispôsobujete druhým. Máte bohatú fantáziu a skvelú intuíciu. Ľahko sa vžijete do pocitov iných, jasne vidíte, čo ich trápi a viete im výborne poradiť. Ochotne druhým pomáhate, ste veľmi obetaví. Máte mystické schopnosti, ste akýmsi spojením medzi ľuďmi a duchovným svetom.

Žena
Zdroj: iStock

Naftáli (20. februáta - 20. marca)

Ste milá, diplomatická a vyrovnaná osobnosť. Dokážete s ľuďmi nadväzovať stabilné vzťahy, ste otvorení a empatickí, snažíte sa správať podľa očakávaní druhých, vyhýbate sa konfliktom. Mali by ste sa venovať móde, farbám a navrhovaniu, máte vyvinutý zmysel pre krásu, každý obdivuje váš výnimočný štýl a vkus.