Položili ste si už otázku, prečo je pri diéte také dôležité nielen menej, ale aj zdravo jesť? Logicky by sme predsa mali schudnúť, aj keby sme zjedli len polovicu rezňa so zemiakovým šalátom. A veruže nie! Princíp chudnutia založený na znížení počtu prijatých kalórií funguje len vtedy, keď je telo zásobené všetkými mastnými kyselinami, vitamínmi a minerálnymi látkami, ktoré potrebuje. Aby ste to dosiahli, stačí zaradiť do vášho jedálneho lístka 8 základných potravín. Každá z nich má svoju vlastnú zoštíhľujúcu silu. A my vám teraz prezradíme, ktoré to sú.

Pivné kvasinky

zdravé dochucovadlo

Pri výrobe piva vzniká prírodný výživový doplnok s úžasnými zoštíhľujúcimi účinkami – pivné kvasinky. Podporujú látkovú premenu, udržujú hladinu cukru v krvi konštantnú, sú nízkotučné a bez cholesterolu. Dostať ich môžete vo forme kapsúl alebo prášku. Približne 1 ČL prášku kvasiniek skvelo zjemní chuť všetkých korenistých jedál.

Skrášľujúce plus

So svojimi 15 minerálmi a stopovými prvkami pôsobia ako prameň mladosti. Predovšetkým vlasy sa vám za ne poďakujú. Už 1 ČL pivných kvasiniek denne spôsobí, že budú lesklejšie.

Pri výrobe piva vzniká prírodný výživový doplnok s úžasnými zoštíhľujúcimi účinkami – pivné kvasinky.
Pri výrobe piva vzniká prírodný výživový doplnok s úžasnými zoštíhľujúcimi účinkami – pivné kvasinky.
Zdroj: Shutterstock