V AMBIO Rehabilitačnom centre sa rozhodli dať šancu tým, ktorí si nemôžu dovoliť takúto zdravotnú starostlivosť pravidelne. Preto oslovujú jednotlivcov i firmy, ktorí chcú podporiť tých, ktorým rehabilitačné terapie pomôžu zlepšiť zdravotný stav - postihnutých, po úraze či havárii. Ak sa i vy rozhodnete pomôcť, pridanou hodnotou pre vás bude aj starostlivosť o vaše telo. O to sa postarajú špičkoví odborníci v moderných priestoroch AMBIO Rehabilitačného centra.

Ilustračné foto
Zdroj: Ambio

Ľudia so zdravotným postihnutím, ktorí potrebujú pravidelnú zdravotnú starostlivosť a nemôžu si dovoliť zaplatiť fyzioterapeuta, získajú vďaka vašej podpore špičkovú starostlivosť.

Pocit, že ste niekomu pomohli zlepšiť kvalitu života je na nezaplatenie. Navyše, aj vy získate terapie pre seba, čím sa presvedčíte o blahodárnom účinku terapií od odborníkov, ktorí robia svoju prácu vysoko odborne a s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Výhodou je, že projekt môžete podporiť aj ako spoločnosť/firma. V takomto prípade doprajete služby AMBIO Rehabilitačného centra svojim zamestnancom a pre svoju spoločnosť získate mediálnu spoluprácu s týmto centrom.

Projekt umožňuje osobám so zdravotným postihnutím a zároveň v hmotnej núdzi prežiť, v rámci možností poškodenia zdravia, kvalitnejší život. Pravidelná rehabilitácia zlepšuje ich zdravotný stav, avšak popri ostatných nákladoch spojených s ich zdravotným problémom, im rodinný rozpočet nedovoľuje pravidelnú návštevu špecializovaného zariadenia.

Ilustračné foto
Zdroj: Ambio

Viac o projekte sa dozviete tu.