Pán doktor, s partnerom sme mali orálny sex a na druhý deň ma veľmi začal bolieť žalúdok. Môže to s tým nejako súvisieť? Valéria

Radí MUDr. Dezider Timko, gynekológ a sexuológ

Zdroj: archív

Nuž, v živote je skutočne všetko možné. Ale príčin, prečo ste na druhý deň mali žalúdočné ťažkosti, môže byť skutočne veľa. Toto však práve nie je moja parketa, takže to nebudem rozoberať. Tento problém asi veľmi nepatrí do tejto konkrétnej rubriky, a preto dnešná odpoveď bude kratšia ako iné. Ale aj tak, nemyslím si, že raňajšia nevoľnosť súvisela s opisovanou sexuálnou praktikou. Ak by súvisela, myslím si, že by ste mali žalúdočnú nevoľnosť pri alebo po opisovanej sexuálnej praktike. Uvidíte sama, či sa podobné ťažkosti  vyskytnú aj nabudúce. Ak áno, tak sa tejto aktivite radšej vyhnite.

Opýtajte sa odborníka

Na návštevu lekára často nie je čas, no niekedy sa jednoducho hanbíme opýtať lekára na riešenie chúlostivých ženských problémov. Ak vás niečo trápi, opýtajte sa anonymne nášho gynekológa, ktorý každý týždeň odpovie na vaše ženské alebo sexuálne otázky. Píšte na nižšie uvedené kontakty a pridajte heslo Gynekológ!
@[email protected]
WhatsApp +421915731094