Svetu vládnu pozadia! Médiá oslavujú všetky Kardashianky, Beyoncé, JLo a Pippy Middleton kvôli ich zadočkom. A čoraz viac hviezd chce patriť do tejto skupiny. Kým niektoré si k pevnému dobre tvarovanému pozadiu dopomohli drinou v posilňovni, iné na to išli skratkou – cez vsadené implantáty alebo tukové injekcie. Toto sú ony!

Jenna Jameson (43)

Kráľovná porno filmov, blonďavá sexomba Jenna asi pravidelne pozerávala reality šou Kardashianky a ich rodina a nechala sa inšpirovať. Je evidentné, že jej pozadie "neprirodzene" narástlo niekedy okolo jej 38. narodenín. Pekný darček si dala, no nie?

Jenna Jameson
Jenna Jameson
Zdroj: Northfoto

Blac Chyna (28)

Známa tvárička z hip-hopových videí sa živí aj ako modelka. Jej vzťah s Robom Kardashianom napĺňa reality šou Kardashianiek, ale aj bulvár. Keď sa pozriete na jej figúru, niečo tam skrátka nesedí. Žeby ten mega veľký zadok? Keď zverejnila selfie s doktorom, ktorý sa venuje práve úpravám tejto oblasti, bolo všetkým jasné, že sa s ním nefotí len tak prenič-zanič.

Blac Chyna
Blac Chyna
Zdroj: Northfoto
Blac Chyna
Blac Chyna
Zdroj: Northfoto

Nicki Minaj (34)

Nicki je jedna z najznámejších tvárí rapu posledných rokov. Modelka aj príležitostná herečka nemá žiadne zábrany a pýši sa svojím renomovaným pozadím, kde to len ide. Mnohí sa pýtajú, načo si kráska jej typu dávala čokoľvek vylepšovať. To vie asi len ona sama, ale jej kariére to rozhodne neublížilo.

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Zdroj: Northfoto
Nicki Minaj
Nicki Minaj
Zdroj: Northfoto