Deň vášho narodenia odhalí, čo vás urobí naozaj šťastnými. Zistite to a zmeňte svoj život!

Pondelok

Potrebujete slobodu a priestor, radi si robíte veci podľa seba. Keďže nedovolíte, aby vás niekto obmedzoval, aj vo vzťahu budete šťastní len vtedy, ak vás partner dokáže prijať aj s touto osobnostnou črtou. Radšej zostanete sami, ale šťastní a slobodní, ako by ste sa mali trápiť po boku niekoho, komu nemôžete ukázať svoju pravú tvár. Ak ste uviazli v takomto vzťahu, mali by ste si dobre premyslieť, či to má naozaj zmysel. Ten pravý vás bude milovať a prijímať so všetkým, čo k vám a vašej osobnosti patrí. Ak ste takého ešte nestretli, buďte spokojní sami so sebou a osud vám toho pravého pošle aj sám.

Žena
Zdroj: iStock

Utorok

Vaše nálady a emócie sa veľmi rýchlo menia, preto sa v sebe poriadne nevyznáte ani vy sami. Urobí vás šťastnými, ak stretnete partnera, ktorý to bude tolerovať a vďaka nemu uvidíte svet z tej lepšej stránky. Ten pravý bude presne vedieť, ako veľmi potrebujete jeho pomoc, aby ste sa v živote ustálili a urobí všetko pre to, aby vám urobil po vôli.Streda

Veľmi radi čítate a v knihách nachádzate uspokojenie a pokoj. Vychutnávate si chvíle, kedy sa môžete ponoriť do príbehu, ktorý vás vytrhne zo sivého stereotypu. Dostanete sa tak do celkom iného sveta, kde zabudnete na všetky problémy. Vďaka tejto vášni sa radi obklopujete ľuďmi, ktorí podobne ako vy zbožňujú svet literatúry a o svojej spoločnej záľube sa viete hodiny a hodiny rozprávať. Knihy sú vaším šťastím, takže ak ste v poslednom čase odložili čítanie na vedľajšiu koľaj, určite cítite, že vám niečo chýba. Bežte domov a ponorte sa do nového príbehu, vaša duša sa vám poďakuje!

Žena
Zdroj: iStock

Štvrtok

Často robíte tú chybu, že sa zo seba snažíte vydolovať maximum - každodenné radosti tak ani nestíhate vnímať. Za každú cenu chcete vyhovieť nielen sebe, ale najmä ľuďom okolo seba a ich očakávaniam. Skutočné šťastie zažijete len vtedy, keď zvoľníte tempo a naučíte sa vychutnávať drobné životné radosti. Sústreďte sa na seba. Zabudnite na tlak, ktorý si vlastne vytvárate sami. Prestaňte sa trápiť, čo si o vás druhí myslia, nechcite byť dokonalí, veď to sa ani nedá!Piatok

Najšťastnejšími vás robí láska, a to aj vtedy, keď sa bojíte záväzkov. Potrebujete spätnú väzbu od opačného pohlavia, musíte vedieť, že ste príťažliví, že oceňujú váš zovňajšok, chcete nazbierať čo najviac skúseností. Nemusíte sa trápiť, až stretnete toho pravého, skrotí vás a vy budete schopní zotrvať v stabilnom vzťahu. Jednoducho, prestanete podvedome hľadať "niečo lepšie".

Láska
Zdroj: iStock

Sobota

Ste naozaj romantický človek, ktorého robí veľmi šťastným, ak stretne svoju spriaznenú dušu a môže s ňou zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Harmonický a vyrovnaný vzťah pre vás znamená viac ako čokoľvek iné. Nie je to však znakom toho, že žijete nudný život. Radi svojho partnera prekvapujete a nikdy neodmietnete možnosť objavovať nové romantické miesta.

Žena
Zdroj: iStock

Nedeľa

Vyslovene si užívate, ak to okolo vás žije, vrie a pulzuje. Takéto situácie vo vás nevyvolávajú stres, práve naopak, neviete sa dočkať, kedy budete môcť nad vecami prevziať kontrolu. Môžu to byť pracovné súťaže, súboje s kolegami alebo ťažké projekty, vaším jediným cieľom je zvíťaziť, byť najlepší, zažiariť, predviesť svoje schopnosti. Tento neustály boj o prvé miesto je pre vás vzrušujúci a robí vás naozaj šťastnými. Ak momentálne nezažívate žiadne výzvy, urobte všetko pre to, aby sa to čím skôr zmenilo. Začnite sa učiť nový jazyk, prihláste sa na nejaký kurz alebo zmeňte pracovnú pozíciu! Veď napokon, odvaha meniť veci vám nikdy nechýbala.

Žena
Zdroj: iStock