Ewa začala jesť zdravo a výsledky na seba nenechali dlho čakať. Z bacuľky sa postupne stáva sexi kočka, za ktorou sa otáčajú davy mužov. Tento týždeň sa Ewa objavila v krátkych šatách, ktoré naozaj lichotili jej postave.

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: abl, archív E. F.

Kde sú tie časy, keď Ewinou jedinou stravou boli bagety na benzínke, ktoré patrili k jej najhlavnejšiemu jedlu. Našťastie toto obdobie má už speváčka za sebou a konečne sa vrhla tým správnym smerom a je to na nej vidieť.

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: abl, archív E. F.

Ešte pred pár mesiacmi bola Ewa pekná gulička. Našťastie pre ňu to ona sama vždy brala s humorom a údajne si z toho nič nerobila. Aj keď možno aj jej jedného dňa došla trpezlivosť, keď ju každý osočoval, že aj keď má len dvadsaťjeden rokov, pre nadbytočné kilá vyzerá na štyridsať.

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: abl, archív E. F.

A tak si Ewa povedala dosť, bagety išli bokom a teraz je jej hlavné jedlo predovšetkým šalát, ovocie a netučné jedlá. A táto "králičia" strava jej asi robí naozaj dobre. Predvčerom sa totiž v Poľsku objavila na odovzdávaní cien Glamour roka, kde v slušivých bielych šatách úplne oslnila všetkých prítomných. Síce je asi ešte stále čo doháňať, ale z Ewy sa opäť stáva naozaj kráska so sexi líniou.